97

ReflexPad - ідеальна накидка для PowerBoard

Після інтенсивного або тривалого тренування на віброплатформі PowerBoard хочеться, щоб організм поступово відновлювався, розслаблявся ефективно. Цього можна досягти, якщо використовувати унікальну накидку для массажа ног ReflexPad.

Накидка ReflexPad, яка сумісна з віброплатформою PowerBoard 2.0 і PowerBoard 2.1, здатна перетворити ваш фітнес тренажер в ефективний масажер ніг. Спеціальна поверхня накидки, поєднуючись з вібрацією платформи, робить позитивний вплив на рефлекторні зони ваших стоп.

Накидка має таку конструкцію, яка спроектована так, щоб надавати позитивний ефект на рефлекторні зони ваших ніг, коли вона активована. До того ж, ReflexPad надає таку ж дію на стегна і сідниці, якщо ви використовуєте накидку під час сидіння.

Перед виконанням масажу, розмістіть накидку ReflexPad на прогумовану поверхню віброплатформи PowerBoard, а для більшої стійкості прикріпіть її до платформи за допомогою 4-х гумових стрічок. Вони розташовані так, щоб в поєднанні з вібраціями платформи виконувався приємний і розслабляючий масаж ніг. Такий вид масажу знімає напругу м'язів і стимулює нервові закінчення, що приносить користь не тільки ногам і стопах, але і всьому тілу.

Використовуючи PowerBoard 2.0, можна проводити інтенсивні заняття спортом прямо у себе вдома. При цьому тренування може супроводжуватися переглядом улюбленого фільму або проводитися під звуки улюбленої музики. Після того як тренувальний процес закінчено, тренажер можна прибрати в будь-яке місце, де він не буде заважати. Компактні розміри дозволяють зберігати його під ліжком, в коморі або в шафі.

Віброплатформа PowerBoard 2.1 є одним з ефективних і найсучасніших фітнес-обладнання сьогодні. У центрі уваги ефективної підготовки - вібрація, яка допомагає досягати безперервне збільшення навантаження з невимовним успіхом. І немає необхідності вкладати в такі «тренування» багато часу: досить всього 10 хвилин по 3 рази на тиждень. Приділіть собі мінімальну увагу зі звичайними вправами, і ви зможете мати бажану форму тіла вашої мрії.

Тренуйтесь і активно поновлюйте свої сили разом з накидкою ReflexPad для PowerBoard.