268

Ручні масажери - кращі помічники для самомасажу

Масаж поєднує в собі різні прийоми механічного й рефлекторного впливу на тканини і органи у вигляді натискання, розтирання або вібрації, які виконуються безпосередньо на поверхні тіла людини як фахівцем, так і за допомогою апаратів через повітряну, водну або інше середовище з метою зняття болю м'язів, позбавлення втоми, досягнення лікувального ефекту.

Самомасаж - один з найдавніших способів лікування різного роду болів. Коли у людини не було ніяких спеціальних масажних апаратів, то головним «масажером» були його руки. Тепер же є все, що завгодно, або, в крайньому разі, коли справа стосується масажу - є, де розгулятись.

 

Самомасаж виконується не тільки для позбавлення болю. Він допомагає прискорити кровообіг, позбутися целюліту, це відмінний спосіб для підтримки пружності шкіри, боротьби зі зморшками, зняття напруги. І якщо нікого немає поруч, то самомасаж - це єдиний варіант впливу.

Є нюанс, і він полягає в тому, що звичайних розтирань і погладжувань найчастіше буває недостатньо. В такому випадку завжди можна використовувати ручні масажери для тіла.

  • Чим зручний ручной масажер? 

Він легкий і не займає багато місця. Тобто його можна носити всюди з собою - і на роботу, і на відпочинок. Прийти додому і провести міні-сеанс масажу - це чудова можливість!

  • Ручні масажери дуже ефективні при місцевому застосуванні.

Якщо ви бажаєте терміново позбутися целюліту, то крім обгортань з глиною і фізичних вправ, масування за допомогою ручного масажера істотно посилить ефект. Спеціальний ручний масажер видає сильні вібрації, які глибоко проминають тканини і прискорюють обмін речовин в клітинах.

 

  • Ручні масажери універсальні і підходять для всього тела.

Ноги, руки, спина, шия, стегна і сідниці, стопи і плечі - робіть самомасаж, де вам це необхідно! Звичайно ж, виконуйте його акуратно, особливо при першому сеансі. А для приємного завершення масажу можна скористатися масажером для голови. Таке просте на вигляд пристрій гарантовано доведе вас до мурашок по всьому тілу.

Ручний масажер допоможе вам знаходитися в гармонії з собою. Поступово, день за днем, ви станете бадьоріше, а, значить, здоровішими і щасливішими. Невеликий ручний масажер - це ще один ваш крок до поліпшення якості життя.

  • Ручні масажери коштують недорого, а а це має вагомий плюс.

Купити ручний масажер за вигідною ціною в Україні ви можете в нашому інтернет магазині. Бажаємо вам приємних закупів і здоров'я!