186

Ручні масажери в боротьбі з целюлітом

З кожним роком в організмі дорослої людини виникає процес накопичення жиру і набряклості тканини в певних місцях. Внаслідок чого ми спостерігається утворення «апельсинової кірки», западин і горбів, так формується целюліт, змінюючи контур тіла. Жирові відкладення стійкі навіть у людини із середньою вагою або нижче норми, тому що целюліт не просто звичайне відкладення жиру в так званих жирових депо. Навіть при дотриманні умов правильного режиму і здорового харчування, жир накопичується в області живота і боків, на талії, в сідницях, на стегнах, в області колін і галіфе. В результаті чого порушується обмін речовин, зменшується кровопостачання клітин і їх харчування. Це призводить до відтоку лімфи, до видалення необхідних продуктів обміну, а їм на зміну накопичуються токсини.

Як масаж допоможе протистояти утворенню і розвитку целюліту?

Ефективність масажу обумовлена процесами, що відбуваються в тканинах і в усьому тілі, як результат від місцевого фізичного впливу. Від подібної проблеми вас може позбавити ручної або апаратний антицелюлітний масаж. 

Одна з переваг боротьби масажу проти целюліту в тому, що коригувальний масаж можна проводити і самостійно, наприклад, використовуючи валики для самомасажу, попередньо розпарити шкіру і також можна використовувати для додаткового харчування ефірні масла.

Антицелюлітний масажер Tappymed 3

 

Масаж з Tappymed 3, оснащений пальчикової насадкою, допоможе вирішити проблему целюліту. Під час масажу стимулюється кровообіг, нормалізується обмін речовин і робота потових залоз, в результаті - шкіра починає нормально дихати.

Масаж проти целюліту - це не мода, а необхідність для здоров'я.

Першопричиною целюліту є порушення обміну речовин, який характеризується надмірним відкладенням жирової тканини в організмі, а, в результаті, підвищенням маси тіла людини. Обмін речовин і енергії - сукупність процесів взаємодії речовин надходять в організм і що виникають в клітинах призводить до утворення енергії, необхідної для роботи всіх життєво важливих функцій організму.

Масажер для тіла Cellumax

    

Результат масажу проти целюліту, що коригує фігуру, полягає в наступному:

  • Руйнування жирових клітин.
  • Поліпшення припливу крові і лімфи.
  • Активізація біологічно активних речовин в масажованій зоні.
  • Рефлекторна регуляція кровообігу і обміну речовин, призводить до підвищення тонусу не тільки шкіри, але і судин.
  • Поліпшуються система кровопостачання і лімфодренаж, постачання клітин киснем і живильними речовинами.
  • Нормалізація обмінного процесу в боротьбі з целюлітом призведе до зменшення набряклості і усуненню токсичних продуктів розпаду, в тому числі і шкідливих речовин що надходять ззовні.
  • Стимулює вироблення колагену і еластину. Тканини шкіри стають більш еластичними, пружними і здоровими.

Антицелюлітний масаж запобіжить процес, який призводить до формування целюліту, і сприяє його розвитку, поверне гарний контур вашого тіла і поліпшить самопочуття.

Масажер для тіла Tappymed I

Використовуйте ручні масажери для тіла не тільки в боротьбі з целюлітом. Змінюйте насадки і масажуйте різні частини тіла, усуваючи проблеми на шиї, руках і спині.

Формуйте свою фігуру!