119

З велотренажером Movello можна сидіти активно

Велотренажер Movello від компанії Casada - це унікальний сучасний тренажер, який несе в собі подвійну цінність, коли стиль життя поєднується зі здоров'ям. По-перше, це дизайнерський предмет меблів, а по-друге - тренажер для активного проведення часу.

  

Займайтеся спортом легко і без напруги

Займатися будинку своїми справами і, в цей же час, спортом без особливої напруги, як би між іншим, але з великою користю для свого здоров'я. Ви можете дивитися улюблений фільм, читати книгу, розмовляти по телефону або навіть виконувати якусь роботу по кухні - і все це робити зі своїм постійним супутником Movello.

Абсолютно без напруги ви можете отримати подвійну користь від цього активного дизайнерського предмета меблів - немає необхідності потіти і відчувати надмірні навантаження.

Movello береже сустави

Рух з Movello відбувається головним чином в зоні суглобів і добре підходить, наприклад, при артрозі. За рахунок того, що немає надмірного розтягування або згинання, стимулюється утворення внутрішньосуглобової рідини. При регулярному і активному застосуванні тренажера і одночасно правильне харчування ви зможете швидко поліпшити своє самопочуття і навіть знизите свою вагу!

 

Чудовий дизайнерський предмет меблів

Сучасний та компактний тренажер Movello характеризується нетиповою формою для велотренажерів і може із зручністю використовуватися в будь-якому місці під час роботи, перегляду кінофільму інше. Сидіння зручної форми, створене з урахуванням форми тіла людини, дозволяє збільшити тривалість тренування, що, безсумнівно, позначається на результаті - завдяки цьому тренажеру тепер домогтися ідеального тіла стає ще простіше.

Насолоджуючись домашніми атмосферою в сидячому положенні, ваші м'язи і організм в цілому будуть вести активний спосіб життя.