496

Масаж має ряд переваг для здоров'я. Деякі з них перераховані нижче:

1. М'язи. Масаж зменшує напругу в м'язах і знімає м'язовий біль - результат напружених зусиль і накопичення молочної кислоти в м'язах. Масаж допомагає позбавити м'язи від цієї кислоти і, таким чином, надає відчуття свіжості і бадьорості.

2. Серце. Систематичний масаж дозволить знизити навантаження на серце, і тим самим підвищити ефективність його роботи.

3. Нерви. Повільний і ніжний масаж з легким натиском знімає напругу нервів і заспокоює їх. Енергійний масаж стимулює розхлябані нерви і підвищує їх ефективність.

4. Шкіра. Масаж благотворно впливає на шкіру. Пори шкіри відкриваються, тим самим допомагаючи виведенню токсинів з організму через піт.

5. Кровообіг. Циркуляція крові під час масажу прискорюється, так що в кров надходить більше поживних речовин, цілющі властивості яких збільшуються. Прискорене кровообіг зменшує набряки. Спостерігається збільшення здатності крові переносити кисень і використовувати його ефективно.

6. Травна система. Масування живота стимулює роботу травної системи і сприяє кращій ліквідації відходів. Резистивні сили організму зміцнюються за рахунок збільшення ефективності функції печінки.

7. Сечовидільна система - Массирование активізує сечовидільну систему. В результаті процес виведення токсичних речовин з організму через сечу прискорюється при утворенні більшої кількості сечі.

P / S. Відмова від відповідальності: ця стаття не покликана забезпечити медичні поради і призначена тільки для отримання загальної інформації. Завжди консультуйтеся з кваліфікованим медичним фахівцем, перш ніж приступати до будь-якій програмі, спрямованій на здоров'я.