392

Сила потоку кисневого концентратора: чому це важливо?

Сила потоку кисневого концентратора, як і показник насиченості потоку, - один з головних критеріїв при виборі даного пристрою. Правильні параметри сили потоку у концентратора кисню забезпечать подачу кисню оптимальної концентрації.

Чому при покупці концентратора важливо звернути увагу на силу потоку?

Варто акцентувати увагу на те, що чистий 100% кисень для здоров'я людини небезпечний і навіть отруйний. Це цілком логічно, оскільки в природному середовищі ми не вдихаємо чистий кисень, а вже розведений домішкою інших газів.

У якісного концентратора потік повинен містити близько 80-90% кисню, ідеально - і всі 95%. Коли мова йде про силу потоку, мається на увазі кількість кисню в літрах, який апарат видає за 1 хвилину.

Сучасні виробники пропонують концентратори кисню з показником вироблення 1, 3 або 5 літрів за хвилину. Для домашнього застосування такої сили потоку буде досить. Прилади для вироблення кисню в ще більших обсягах мають занадто габаритні розміри і підходять для установки в медичних центрах або санаторіях.

При необхідності в сучасних апаратах об'ємом 1 літр можна налаштувати силу потоку під себе, наприклад, виставити в 3-5 л / хв, але потрібно врахувати, що при таких налаштуваннях концентрація кисню падає до 50%. Тому набагато вигідніше для отримання чистого кисню концентрацією 90% в 3-х або 5-ти літровому виході, використовувати трилітрові або п'ятилітрові моделі відповідно.

Як варіант варто звернути увагу на домашній кисневий концентратор 5 літрів OXYTEC-SMART. Це на сьогодні затребувана модель, оскільки прилад видає 5 літрів чистого кисню в хвилину. Для домашнього використання цього більш, ніж достатньо. У підході прилад не створює проблем, компактний, важить 16 кг. З цим пристроєм у вас буде постійний запас кисню протягом дня!

  

Отже, сила потоку кисневого концентратора - важливий критерій для вибору пристрою. Проте для повсякденної домашньої експлуатації не обов'язково купувати габаритну і дорогу модель.

Отримати консультацію за моделями для побутового використання і застосування в медичних установах

ви завжди можете у менеджерів нашої компанії.