124

Симптоми штаму коронавіруса Омікрон: які вони

Керівник медичної асоціації з ПАР Анжелік Кутзеє першою повідомила про пацієнтів із новим штамом коронавірусу Омікрон. Вона розповіла про симптоми цього захворювання. Лікар зазначила, що ознаки нового штаму на початковому етапі відрізняються від звичайних симптомів коронавірусу і здаються легшими.

“Підози про те, що патоген знову мутував, виникли через візити хворих з незвичайними проявами COVID-19. Так, серед пацієнтів були молоді люди, які скаржаться на сильну втому, а також 6-річна дитина з прискореним пульсом та високою температурою. При цьому ні в кого з хворих не спостерігалося втрати смаку чи нюху. Їхні симптоми дуже сильно відрізнялися від того, з чим я мала справу раніше, і проявлялися у легкій формі», - заявила Кутзеє.

Як стверджує лікар, близько 20 її пацієнтів склали позитивний тест на новий штам коронавірусу. В основному, це були здорові чоловіки, які скаржилися на сильну втому. Близько половини з них не були вакциновані. Зазначено, що перебіг захворювання набагато важчий у нещеплених громадян, а також у літніх і хворих на хронічні захворювання.

Омікрон-штам SARS-CoV-2

Сьогодні, за інформацією закордонних ЗМІ, у ПАР зареєстрували близько 100 заражених. Є вже дехто в Гонконгу, Ізраїлі, Бельгії, Чехії, Німеччині, Великій Британії, Італії, Австралії, а також у Нідерландах та Австрії. Всі ці випадки завізні. У зв'язку з цим Євросоюз та багато інших країн запровадили заборону на в'їзд з деяких африканських держав.

Ви уважні до свого здоров'я?

Купити кисневі концентратори і засоби індивідуального захисту в нашому інтернет-магазині.