Масажне крісло Hilton2 (Braintronics)

602


Артикул: CS374

Ціна 87 900 грн

Немає в наявності

Розстрочка online
paylater

Спільно з німецькою компанією «Braintronics», в 2016 році Casada вперше в світі оснастила масажне крісло Hilton 2 (Хилтон 2 Брайнтронікс) антистрес-системою, яка допоможе вам підвищити працездатність, перемогти хронічну втому, позбутися від стресу і набагато бадьоріше відчути себе.

Представлений унікальний продукт - система стимуляції мозку BRAINTRONICS!

Технологія аудіо стимуляції braintronics, в поєднанні з добре збалансованим масажем, синхронізує мозкові хвилі, а також призводить Вас в глибоку релаксацію і почуття щастя.

Мозок людини - це складний механізм, який складається з мільярдів нервових клітин (нейронів). Всі вони пов'язані один з одним, формуючи нейронну мережу, по ній і передається інформація. Нейрони взаємодіють за допомогою електрохімічних імпульсів, які створюють електромагнітне поле з частотою 1-40 Гц. Таке випромінювання називають «мозковими хвилями». Як стверджують дослідники, частота таких хвиль залежить від того, чим мозок зайнятий в даний момент, наприклад, під час неспання і активної роботи частота вище, а під час сну - нижче.

5 режимів роботи мозку:

• Дельта (1-3 Гц) - стан глибокого сну, трансу або гіпнозу.
• Тета (3-7 Гц) - стан сну або глибокої медитації.
• Альфа (7-14 Гц) - стан між сном і неспанням (дрімота) або медитація.
• Бета (14-30 Гц) - стан неспання.
• Гамма (вище 30 Гц) - стан стресу.

Музику слухати набагато приємніше, ніж набір звуків. Тому фахівці компанії Braitronics крім звукових програм, пишуть мелодії, в які ці програми «красиво упаковані».

Всі програми працюють за принципом:

 • в першій частині (8 хв.) Відбувається розслаблення (легкий масаж). Мелодія занурює вас в альфа-стан (медитацію);
 • у другій частині (7 хв.) Масаж припиняється і звучить мелодія, яка налаштовує мозок на тета-ритми (3-7 Гц), допомагаючи максимально розслабитися;
 • в заключній частині (6 хв.) - пробуджує масаж, мелодія поступово допомагає повернутися в бадьорий і активний стан.

Якщо у вас багато стресів або хронічна втома, то, швидше за все, ви будете засипати при використанні Braitronics. У міських жителів це трапляється при перших 10-15 сеансах. В цей час організм зайнятий відновленням. Коли ж ви звільнитеся від хронічної втоми - зможете перебувати в усвідомленому стані (21 хв.), Поки триває програма. Це надає неймовірно швидке відновлення сил. При регулярному застосуванні Braintronics мозок поступово навчиться справлятися зі стресом, виконувати важкі розумові завдання і долати занепокоєння.

1 програма - «Денний сон»

Тривалі переговори, прийняття складних рішень, багатогодинна робота за комп'ютером - все це змушують мозок працювати в бета- або в гамма-режимі. І якщо людський мозок не виробляє альфа-хвиль, які відповідають за розслаблення, з'являється хронічне напруження. Людина різкіше реагує на неприємності, розслабляється за допомогою сигарет або вина, шукає адреналін в екстремальному спорті.

Програма спрямована на те, щоб зануритися в себе, допомогти відключитися від зовнішніх подразників (мозок налаштовується на альфа-хвилі низької частоти). Через 21 хвилину ви повернетеся в активний стан, повним сил і відпочившим.

2 програма - «Успіх»

Програма «Успіх» допоможе вам заспокоїтися, налаштуватися на важливу зустріч. Як правило, ми готуємося до таких подій в останній момент, програючи в розумі можливі питання / відповіді співрозмовника, вся розмова. Однак з такою «підготовкою» не варто затягувати. Найкраще, що можна зробити для себе, це розслабитися за 20-30 хвилин до серйозної розмови.

Програма допоможе вам увійти в альфа- або легкий тета-стан, під час яких ви зможете отримати підказки своєї підсвідомості, і вже через 21 хвилину будете готові до зустрічі. Кінцева мета програми «Успіх» - досягнення стану максимальної концентрації.

3 програма - «Повне відновлення»

Якщо у вас не було вільного часу для того, щоб вдень скористатися масажним кріслом, то ввечері увімкніть програму «Повне відновлення» і Braintronics, генеруючи хвилі альфа- і тета-діапазонів, допоможе вам розслабитися. Робіть масаж з програмою «Повне відновлення» 10-15 днів поспіль. Позитивний ефект накопичується з кожним днем. Ви помітите поліпшення самопочуття і пам'яті.

4 програма - «Нірвана»

Мета - максимальне розслаблення.

ПЕРЕВАГИ ТА ОБЛАСТІ ЗАСТОСУВАННЯ альфа-хвиль

 • Для м'язової релаксації
 • Нормалізація кров'яного тиску
 • Поліпшення кровообігу
 • Збільшення концентрації
 • Для профілактики захворювань, пов'язаних зі стресом
 • При дзвоні у вухах
 • При головному болю
 • При вигорянні, пригніченості, депресії
 • Для підвищення продуктивності пам'яті
 • Для поліпшення травлення

ВАШЕ ТІЛО РОЗСЛАБЛЕНЕ ПРИ МАСАЖІ

 • Зміцнює м'язи
 • Відновлює організм
 • Знімає стрес
 • Зміцнює хребет і міжхребетні диски
 • Освіжає і пробуджує нову енергію для життя
 • Сприяє циркуляції
 • Покращує концентрацію  

Широко поширена проблема болю в спині

У сучасному світі, людське тіло піддається різним неприродним напруженням. Тривалий час стояти або сидіти, важка фізична праця, виконання завдань із зігнутою спиною, а також психологічний стрес на роботі або в особистому житті завжди нагадують про себе. Результат - біль у спині, напружені плечі і область шиї, головні болі і обмеження руху.

Близько 70% від 30 до 60 років страждають "широко поширеною проблемою", яка називається просто - болі в спині, половина цих людей безпосередньо пов'язують цю проблему з їхньою професійною діяльністю. Хронічні болі в спині, можуть виникати через проблеми з суглобами, травм, хвороб або запалень.

Є великий ряд корисних заходів, щоб запобігти надмірне напруження в повсякденному житті, і різні правила для зміцнення здоров'я на робочому місці. Тим не менш, багато з них дуже тривалі і часто вимагають зміни в звичках і займають багато часу, щоб знайти місце в нашому житті.

В результаті, люди шукають більш швидкий спосіб, щоб полегшити їхній біль або легкий шлях, щоб розслабитися, щоб вони могли розслабитися і забути про повсякденні справи. Ось де наш масажний пристрій може бути повноцінною альтернативою; орієнтований на попит, час і місце, і ідеально підходящий практично всім.

Відгуки

13.08.2020

Re: Масажне крісло Hilton2 (Braintronics)

09.01.2018

Re: Массажное кресло Hilton 2 (BRAINTRONICS)

Часто путешествуя, делала массаж в креслах, которые стоят в отелях и аэропортах. Результат действия такого массажа ощутим и мне очень подходит. Мы купили эту модель кресла и не прогадали. Точнее, угадали и выиграли! Все довольны от того функционала, которым оснащена именно эта модель. В магазине, протестировав кресло, сразу же решили купить. Теперь каждый, кто приходит к нам в гости, норовит в него сесть. А это ведь лучше, чем любая рекомендация. Советую.

05.05.2016

Кресто просто вне конкуренции !

У Нас уже стоит кресло данной компании Hilton 2, вот уже как 2й год и все довольны, сейчас решили приобрести в новую квартиру обновленную модель с функцией брейнтроникс ( функция улет ). Кресло превзошло все самые смелые ожидания, сохранились все функции Hilton 2 плюс добавлены 4 новые программы и возможность обновлять функционал каждые пол года, такого я еще не встречал. Просто СУПЕР ! Высший бал данной модели. Минус : На рост моего отца в 1.94 маловато кресло, думаю оно для людей максимум средней комплектации. За то занимает очень мало места в квартире, что радует...

Залишити відгук

Завантажте свій відгук з ФОТО товару, купленого у нас, і ми поповнимо баланс Вашого телефону на суму від 50 до 200 грн

Додати фото з товаром

  Додати відгук

  Ваше ім'я

  E-mail

  Ваш телефон


  Введіть той номер мобільного, який ми можемо поповнити після підтвердження Вашого відгуку з фото товару

  Введіть відгук*

  Оцініть товар

  Підписатися на YouTube канал

  Відео

  Відео

  Ми даємо Вам можливість протестувати наш товар

  БЕЗКОШТОВНО!

  Вас можуть також зацікавити: