Масажне крісло Hilton2 (Braintronics)

Масажне крісло Hilton2 (Braintronics) 400

85 963 грн (2 645 EUR)

110 403 грн

Немає в наявності

Артикул: CS376

Сделано Casada (Германия)

Унікальний продукт - система стимуляції мозку BRAINTRONICS.

У систему входить:

 • Мультифункціональне крісло
 • Пульт і навушники

ПРОМО-сайт лучшие модели массажных кресел ТМ Casada

Спільно з німецькою компанією «Braintronics», в 2016 році Casada вперше в світі оснастила масажне крісло Hilton 2 (Хилтон 2 Брайнтронікс) антистрес-системою, яка допоможе вам підвищити працездатність, перемогти хронічну втому, позбутися від стресу і набагато бадьоріше відчути себе.

Представлений унікальний продукт - система стимуляції мозку BRAINTRONICS!

Вперше в Україні!

Знімає стрес і утихомирює


Адаптується під Ваші потреби

Ви обираєте музичний супровід, який віддаєте перевагу

  

БАЛАНС ТІЛА І ДУХА

Технологія аудіо стимуляції braintronics, в поєднанні з добре збалансованим масажем, синхронізує мозкові хвилі, а також призводить Вас в глибоку релаксацію і почуття щастя.Мозок людини - це складний механізм, який складається з мільярдів нервових клітин (нейронів). Всі вони пов'язані один з одним, формуючи нейронну мережу, по ній і передається інформація. Нейрони взаємодіють за допомогою електрохімічних імпульсів, які створюють електромагнітне поле з частотою 1-40 Гц. Таке випромінювання називають «мозковими хвилями». Як стверджують дослідники, частота таких хвиль залежить від того, чим мозок зайнятий в даний момент, наприклад, під час неспання і активної роботи частота вище, а під час сну - нижче.

5 режимів роботи мозку:

• Дельта (1-3 Гц) - стан глибокого сну, трансу або гіпнозу.
• Тета (3-7 Гц) - стан сну або глибокої медитації.
• Альфа (7-14 Гц) - стан між сном і неспанням (дрімота) або медитація.
• Бета (14-30 Гц) - стан неспання.
• Гамма (вище 30 Гц) - стан стресу.

 

Музику слухати набагато приємніше, ніж набір звуків. Тому фахівці компанії Braitronics крім звукових програм, пишуть мелодії, в які ці програми «красиво упаковані».

Всі програми працюють за принципом:

 • в першій частині (8 хв.) Відбувається розслаблення (легкий масаж). Мелодія занурює вас в альфа-стан (медитацію);
 • у другій частині (7 хв.) Масаж припиняється і звучить мелодія, яка налаштовує мозок на тета-ритми (3-7 Гц), допомагаючи максимально розслабитися;
 • в заключній частині (6 хв.) - пробуджує масаж, мелодія поступово допомагає повернутися в бадьорий і активний стан.

Якщо у вас багато стресів або хронічна втома, то, швидше за все, ви будете засипати при використанні Braitronics. У міських жителів це трапляється при перших 10-15 сеансах. В цей час організм зайнятий відновленням. Коли ж ви звільнитеся від хронічної втоми - зможете перебувати в усвідомленому стані (21 хв.), Поки триває програма. Це надає неймовірно швидке відновлення сил. При регулярному застосуванні Braintronics мозок поступово навчиться справлятися зі стресом, виконувати важкі розумові завдання і долати занепокоєння.

4 програми Braintronics

1 програма - «Денний сон»

Тривалі переговори, прийняття складних рішень, багатогодинна робота за комп'ютером - все це змушують мозок працювати в бета- або в гамма-режимі. І якщо людський мозок не виробляє альфа-хвиль, які відповідають за розслаблення, з'являється хронічне напруження. Людина різкіше реагує на неприємності, розслабляється за допомогою сигарет або вина, шукає адреналін в екстремальному спорті.

Програма спрямована на те, щоб зануритися в себе, допомогти відключитися від зовнішніх подразників (мозок налаштовується на альфа-хвилі низької частоти). Через 21 хвилину ви повернетеся в активний стан, повним сил і відпочившим.

2 програма - «Успіх»

 

Програма «Успіх» допоможе вам заспокоїтися, налаштуватися на важливу зустріч. Як правило, ми готуємося до таких подій в останній момент, програючи в розумі можливі питання / відповіді співрозмовника, вся розмова. Однак з такою «підготовкою» не варто затягувати. Найкраще, що можна зробити для себе, це розслабитися за 20-30 хвилин до серйозної розмови.

Програма допоможе вам увійти в альфа- або легкий тета-стан, під час яких ви зможете отримати підказки своєї підсвідомості, і вже через 21 хвилину будете готові до зустрічі. Кінцева мета програми «Успіх» - досягнення стану максимальної концентрації.

3 програма - «Повне відновлення»

 

Якщо у вас не було вільного часу для того, щоб вдень скористатися масажним кріслом, то ввечері увімкніть програму «Повне відновлення» і Braintronics, генеруючи хвилі альфа- і тета-діапазонів, допоможе вам розслабитися. Робіть масаж з програмою «Повне відновлення» 10-15 днів поспіль. Позитивний ефект накопичується з кожним днем. Ви помітите поліпшення самопочуття і пам'яті.

4 програма - «Нірвана»

 

Мета - максимальне розслаблення.

ПЕРЕВАГИ ТА ОБЛАСТІ ЗАСТОСУВАННЯ альфа-хвиль

 • Для м'язової релаксації
 • Нормалізація кров'яного тиску
 • Поліпшення кровообігу
 • Збільшення концентрації
 • Для профілактики захворювань, пов'язаних зі стресом
 • При дзвоні у вухах
 • При головному болю
 • При вигорянні, пригніченості, депресії
 • Для підвищення продуктивності пам'яті
 • Для поліпшення травлення

ВАШЕ ТІЛО РОЗСЛАБЛЕНЕ ПРИ МАСАЖІ

Стрес в повсякденному житті - фізичне виснаження
Слабка імунна система - напруга
Напруга м'язів - втома
Безсоння - уповільнений метаболізм
Закупорка - болі в спині

Зміцнює м'язи
Відновлює організм
Знімає стрес
Зміцнює хребет і міжхребетні диски
Освіжає і пробуджує нову енергію для життя
Сприяє циркуляції
Покращує концентрацію

Інструкція

Додаткова інструкція

Виставки і нагороди

   

Подбайте про своє здоров'я

  

 

Широко поширена проблема болю в спині

У сучасному світі, людське тіло піддається різним неприродним напруженням. Тривалий час стояти або сидіти, важка фізична праця, виконання завдань із зігнутою спиною, а також психологічний стрес на роботі або в особистому житті завжди нагадують про себе. Результат - біль у спині, напружені плечі і область шиї, головні болі і обмеження руху.

Близько 70% від 30 до 60 років страждають "широко поширеною проблемою", яка називається просто - болі в спині, половина цих людей безпосередньо пов'язують цю проблему з їхньою професійною діяльністю. Хронічні болі в спині, можуть виникати через проблеми з суглобами, травм, хвороб або запалень.

Є великий ряд корисних заходів, щоб запобігти надмірне напруження в повсякденному житті, і різні правила для зміцнення здоров'я на робочому місці. Тим не менш, багато з них дуже тривалі і часто вимагають зміни в звичках і займають багато часу, щоб знайти місце в нашому житті.

В результаті, люди шукають більш швидкий спосіб, щоб полегшити їхній біль або легкий шлях, щоб розслабитися, щоб вони могли розслабитися і забути про повсякденні справи. Ось де наш масажний пристрій може бути повноцінною альтернативою; орієнтований на попит, час і місце, і ідеально підходящий практично всім.

Прогрів

Прогрів

Тепловий вплив для посилення ефективності впливу. Допомагає розслабитися, покращує кровопостачання, нормалізує подачу кисню до клітин, виводить токсини.
Розминаючий масаж

Розминаючий масаж

Одна з найпоширеніших технік масажу, при якій використовується застосування колоподібних рухів. Масаж покращує кровообіг, знімає біль і набряклість.
Шиацу

Шиацу

Це легке натискання пальцями на певні активні точки. Даний вид масажу підсилює захисні сили організму, покращує роботу внутрішніх органів, знімає стрес, позбавляє від безсоння
Роликовий масаж

Роликовий масаж

(в ручному масажі «перекочування») забезпечує зміну розслаблення і напруження м'язів. Відмінний засіб для заспокоєння і релаксації. Роликовий масаж покращує обмін речовин, змушує рухатися застояну лімфу, сприяє виведенню зайвої рідини, токсинів і шлаків з організму.
Вібраційний масаж

Вібраційний масаж

Масаж покращує роботу залоз внутрішньої секреції, відновлює нервові волокна, звужує або розширює судини (в залежності від режиму)
Постукуючий масаж

Постукуючий масаж

Короткі почергові удари масажними роликами (імітують удари подушечкою великого пальця). Справляє рефлекторну дію на організм. Поліпшує кровообіг в шкіряному покриві, зняти м'язову напругу, посилити живлення глибоколежачих м'язів, поліпшити роботу внутрішніх органів.
Компресійний масаж

Компресійний масаж

Масаж здійснюється за допомогою повітряних подушок, які надуваючись і здуваючись, масажують тіло. При цьому відбувається стимуляція природних рефлексів м'язів. Масаж нормалізує роботу системи кровообігу, знімає набряклість, дає відмінні результати при лікуванні артритів, позбавляє від безсоння, слабкості, целюліту і в'ялості шкіри
Масаж ніг

Масаж ніг

Комплексний підхід забезпечує якісне опрацювання зони ніг, усунення набряклості і втоми. Масаж покращує кровообіг, за рахунок чого усувається напруга в м'язах.
Нульова гравітація

Нульова гравітація

Режим Zero-G передбачає сеанс, під час якого ноги користувача піднімаються вище голови. Поліпшується обмін речовин і процеси циркуляції в кровоносній системі, знімається втома і напруга, а також відбувається стимуляція біологічно активних точок.

Завантажте свій відгук з ФОТО товару, купленого у нас, і ми поповнимо баланс Вашого телефону на суму від 50 до 200 грн

Додати відгук


Введіть той номер мобільного, який ми можемо поповнити після підтвердження Вашого відгуку з фото товару
Натисніть сюди, щоб додати фото з товаром

  Ольга 09.01.2018
  Часто путешествуя, делала массаж в креслах, которые стоят в отелях и аэропортах. Результат действия такого массажа ощутим и мне очень подходит. Мы купили эту модель кресла и не прогадали. Точнее, угадали и выиграли! Все довольны от того функционала, которым оснащена именно эта модель. В магазине, протестировав кресло, сразу же решили купить. Теперь каждый, кто приходит к нам в гости, норовит в него сесть. А это ведь лучше, чем любая рекомендация. Советую.
  Михаил 05.05.2016
  У Нас уже стоит кресло данной компании Hilton 2, вот уже как 2й год и все довольны, сейчас решили приобрести в новую квартиру обновленную модель с функцией брейнтроникс ( функция улет ). Кресло превзошло все самые смелые ожидания, сохранились все функции Hilton 2 плюс добавлены 4 новые программы и возможность обновлять функционал каждые пол года, такого я еще не встречал. Просто СУПЕР ! Высший бал данной модели. Минус : На рост моего отца в 1.94 маловато кресло, думаю оно для людей максимум средней комплектации. За то занимает очень мало места в квартире, что радует...

  Готівкою кур'єру: при отриманні посилки з рук нашого кур'єра. В такому випадку протестуйте товар, огляньте його цілісність і перевірте режими роботи. Кур'єр видасть Вам супутні документи: товарну накладну, гарантійний талон і касовий чек.

  За безготівковим розрахунком оплата проводитися банківським переказом. Також Ви можете скористатися будь-яким терміналом самообслуговування або on-line банкінгом.

  Оплата кредитною карткою можлива в нашому магазині, який знаходиться в м Київ по вулиці Г. Сталінграду 8, корпус 5 (біля ресторану "Жовте Море").

  Часткова передоплата або розстрочка: ми завжди йдемо назустріч своїм клієнтам і розглядаємо різні варіанти розрахунку. Ви отримаєте своє замовлення навіть в разі часткової передоплати або оформлення розстрочки (умови розстрочки доступні при виборі товарів на сайті)

  Відправляючи замовлення післяплатою, будьте готові оплатити додаткові послуги:

  • Страхування посилки (0,5% від вартості товару);
  • Комісія за переказ грошей;
  • Вартість самої доставки

  Придбати нашу продукцію Ви можете на нашому сайті, або ж у наших філіях у містах України.

  Контакти філій дивіться в рубриці Наші філії

  Транспортні компанії по території України: доставка згідно тарифів оператора.

  Забрати замовлення самостійно: можна у будь-якому із наших представництв (адреси філіалів та магазинів тут)

  Кур'єрська доставка*: при замовленні массажного обладнання на сумму від 500 грн. - доставка БЕЗКОШТОВНА!

  *
  В розділі Контакти  є список фірмових магазинів і міст,  де можлива кур'єрська доставка. 

  Покупка масажного обладнання - це краща інвестиція
  у Ваше здоров'я та здоров'я Вашої сім'ї!

  • німецька якість
  • сертифікований товар
  • гарантія 5 років

  Ми даємо Вам можливість протестувати наш товар

  БЕЗКОШТОВНО!

  © «Casada»

  X

  Користується попитом! Петро з Тернополя щойно придбав Масажер для ніг CANOO V