Масажне крісло Hilton2 (BRAINTRONICS)

Масажне крісло Hilton2 (BRAINTRONICS) 110

102 400 грн (3 200 EUR)

Є в наявності

Артикул: CS376

Сделано Casada (Германия)

Унікальний продукт - система стимуляції мозку BRAINTRONICS.

У систему входить:

 • Мультифункціональне крісло
 • Пульт і навушники

ПРОМО-сайт лучшие модели массажных кресел ТМ Casada

Спільно з німецькою компанією «Braintronics», в 2016 році Casada вперше в світі оснастила масажне крісло Hilton 2 (Хилтон 2 Брайнтронікс) антистрес-системою, яка допоможе вам підвищити працездатність, перемогти хронічну втому, позбутися від стресу і набагато бадьоріше відчути себе.

Представлений унікальний продукт - система стимуляції мозку BRAINTRONICS!

Вперше в Україні!

Знімає стрес і утихомирює


Адаптується під Ваші потреби

Ви обираєте музичний супровід, який віддаєте перевагу

  

БАЛАНС ТІЛА І ДУХА

Технологія аудіо стимуляції braintronics, в поєднанні з добре збалансованим масажем, синхронізує мозкові хвилі, а також призводить Вас в глибоку релаксацію і почуття щастя.Мозок людини - це складний механізм, який складається з мільярдів нервових клітин (нейронів). Всі вони пов'язані один з одним, формуючи нейронну мережу, по ній і передається інформація. Нейрони взаємодіють за допомогою електрохімічних імпульсів, які створюють електромагнітне поле з частотою 1-40 Гц. Таке випромінювання називають «мозковими хвилями». Як стверджують дослідники, частота таких хвиль залежить від того, чим мозок зайнятий в даний момент, наприклад, під час неспання і активної роботи частота вище, а під час сну - нижче.

5 режимів роботи мозку:

• Дельта (1-3 Гц) - стан глибокого сну, трансу або гіпнозу.
• Тета (3-7 Гц) - стан сну або глибокої медитації.
• Альфа (7-14 Гц) - стан між сном і неспанням (дрімота) або медитація.
• Бета (14-30 Гц) - стан неспання.
• Гамма (вище 30 Гц) - стан стресу.

 

Музику слухати набагато приємніше, ніж набір звуків. Тому фахівці компанії Braitronics крім звукових програм, пишуть мелодії, в які ці програми «красиво упаковані».

Всі програми працюють за принципом:

 • в першій частині (8 хв.) Відбувається розслаблення (легкий масаж). Мелодія занурює вас в альфа-стан (медитацію);
 • у другій частині (7 хв.) Масаж припиняється і звучить мелодія, яка налаштовує мозок на тета-ритми (3-7 Гц), допомагаючи максимально розслабитися;
 • в заключній частині (6 хв.) - пробуджує масаж, мелодія поступово допомагає повернутися в бадьорий і активний стан.

Якщо у вас багато стресів або хронічна втома, то, швидше за все, ви будете засипати при використанні Braitronics. У міських жителів це трапляється при перших 10-15 сеансах. В цей час організм зайнятий відновленням. Коли ж ви звільнитеся від хронічної втоми - зможете перебувати в усвідомленому стані (21 хв.), Поки триває програма. Це надає неймовірно швидке відновлення сил. При регулярному застосуванні Braintronics мозок поступово навчиться справлятися зі стресом, виконувати важкі розумові завдання і долати занепокоєння.

4 програми Braintronics

1 програма - «Денний сон»

Тривалі переговори, прийняття складних рішень, багатогодинна робота за комп'ютером - все це змушують мозок працювати в бета- або в гамма-режимі. І якщо людський мозок не виробляє альфа-хвиль, які відповідають за розслаблення, з'являється хронічне напруження. Людина різкіше реагує на неприємності, розслабляється за допомогою сигарет або вина, шукає адреналін в екстремальному спорті.

Програма спрямована на те, щоб зануритися в себе, допомогти відключитися від зовнішніх подразників (мозок налаштовується на альфа-хвилі низької частоти). Через 21 хвилину ви повернетеся в активний стан, повним сил і відпочившим.

2 програма - «Успіх»

 

Програма «Успіх» допоможе вам заспокоїтися, налаштуватися на важливу зустріч. Як правило, ми готуємося до таких подій в останній момент, програючи в розумі можливі питання / відповіді співрозмовника, вся розмова. Однак з такою «підготовкою» не варто затягувати. Найкраще, що можна зробити для себе, це розслабитися за 20-30 хвилин до серйозної розмови.

Програма допоможе вам увійти в альфа- або легкий тета-стан, під час яких ви зможете отримати підказки своєї підсвідомості, і вже через 21 хвилину будете готові до зустрічі. Кінцева мета програми «Успіх» - досягнення стану максимальної концентрації.

3 програма - «Повне відновлення»

 

Якщо у вас не було вільного часу для того, щоб вдень скористатися масажним кріслом, то ввечері увімкніть програму «Повне відновлення» і Braintronics, генеруючи хвилі альфа- і тета-діапазонів, допоможе вам розслабитися. Робіть масаж з програмою «Повне відновлення» 10-15 днів поспіль. Позитивний ефект накопичується з кожним днем. Ви помітите поліпшення самопочуття і пам'яті.

4 програма - «Нірвана»

 

Мета - максимальне розслаблення.

ПЕРЕВАГИ ТА ОБЛАСТІ ЗАСТОСУВАННЯ альфа-хвиль

 • Для м'язової релаксації
 • Нормалізація кров'яного тиску
 • Поліпшення кровообігу
 • Збільшення концентрації
 • Для профілактики захворювань, пов'язаних зі стресом
 • При дзвоні у вухах
 • При головному болю
 • При вигорянні, пригніченості, депресії
 • Для підвищення продуктивності пам'яті
 • Для поліпшення травлення

ВАШЕ ТІЛО РОЗСЛАБЛЕНЕ ПРИ МАСАЖІ

Стрес в повсякденному житті - фізичне виснаження
Слабка імунна система - напруга
Напруга м'язів - втома
Безсоння - уповільнений метаболізм
Закупорка - болі в спині

Зміцнює м'язи
Відновлює організм
Знімає стрес
Зміцнює хребет і міжхребетні диски
Освіжає і пробуджує нову енергію для життя
Сприяє циркуляції
Покращує концентрацію

Інструкція

Додаткова інструкція

Виставки і нагороди

   

Подбайте про своє здоров'я

  

 

Широко поширена проблема болю в спині

У сучасному світі, людське тіло піддається різним неприродним напруженням. Тривалий час стояти або сидіти, важка фізична праця, виконання завдань із зігнутою спиною, а також психологічний стрес на роботі або в особистому житті завжди нагадують про себе. Результат - біль у спині, напружені плечі і область шиї, головні болі і обмеження руху.

Близько 70% від 30 до 60 років страждають "широко поширеною проблемою", яка називається просто - болі в спині, половина цих людей безпосередньо пов'язують цю проблему з їхньою професійною діяльністю. Хронічні болі в спині, можуть виникати через проблеми з суглобами, травм, хвороб або запалень.

Є великий ряд корисних заходів, щоб запобігти надмірне напруження в повсякденному житті, і різні правила для зміцнення здоров'я на робочому місці. Тим не менш, багато з них дуже тривалі і часто вимагають зміни в звичках і займають багато часу, щоб знайти місце в нашому житті.

В результаті, люди шукають більш швидкий спосіб, щоб полегшити їхній біль або легкий шлях, щоб розслабитися, щоб вони могли розслабитися і забути про повсякденні справи. Ось де наш масажний пристрій може бути повноцінною альтернативою; орієнтований на попит, час і місце, і ідеально підходящий практично всім.

Прогрів

Прогрів

Тепловий вплив для посилення ефективності впливу. Допомагає розслабитися, покращує кровопостачання, нормалізує подачу кисню до клітин, виводить токсини.
Розминаючий масаж

Розминаючий масаж

Одна з найпоширеніших технік масажу, при якій використовується застосування колоподібних рухів. Масаж покращує кровообіг, знімає біль і набряклість.
Шиацу

Шиацу

Це легке натискання пальцями на певні активні точки. Даний вид масажу підсилює захисні сили організму, покращує роботу внутрішніх органів, знімає стрес, позбавляє від безсоння
Роликовий масаж

Роликовий масаж

(в ручному масажі «перекочування») забезпечує зміну розслаблення і напруження м'язів. Відмінний засіб для заспокоєння і релаксації. Роликовий масаж покращує обмін речовин, змушує рухатися застояну лімфу, сприяє виведенню зайвої рідини, токсинів і шлаків з організму.
Вібраційний масаж

Вібраційний масаж

Масаж покращує роботу залоз внутрішньої секреції, відновлює нервові волокна, звужує або розширює судини (в залежності від режиму)
Постукуючий масаж

Постукуючий масаж

Короткі почергові удари масажними роликами (імітують удари подушечкою великого пальця). Справляє рефлекторну дію на організм. Поліпшує кровообіг в шкіряному покриві, зняти м'язову напругу, посилити живлення глибоколежачих м'язів, поліпшити роботу внутрішніх органів.
Компресійний масаж

Компресійний масаж

Масаж здійснюється за допомогою повітряних подушок, які надуваючись і здуваючись, масажують тіло. При цьому відбувається стимуляція природних рефлексів м'язів. Масаж нормалізує роботу системи кровообігу, знімає набряклість, дає відмінні результати при лікуванні артритів, позбавляє від безсоння, слабкості, целюліту і в'ялості шкіри
Масаж ніг

Масаж ніг

Комплексний підхід забезпечує якісне опрацювання зони ніг, усунення набряклості і втоми. Масаж покращує кровообіг, за рахунок чого усувається напруга в м'язах.
Нульова гравітація

Нульова гравітація

Режим Zero-G передбачає сеанс, під час якого ноги користувача піднімаються вище голови. Поліпшується обмін речовин і процеси циркуляції в кровоносній системі, знімається втома і напруга, а також відбувається стимуляція біологічно активних точок.

Добавить комментарий

Заголовок (необязательно)

Про компанію

Німецька компанія CASADA є одним з найбільш упізнаваних брендів на масажному ринку Європи. Компанія працює 15 років і має представництво в більш ніж 55 країнах світу, серед яких країни Європи, Азії, Америки.

Продукція, що представляє CASADA, займає лідируючі позиції на світовому ринку. Практично по кожній лінійці товарів є як бюджетні моделі, так і моделі преміум класу і елітного рівня. Це продукція, яку може дозволити собі будь-який бажаючий.

Торгова марка CASADA була заснована в Німеччині в 2000 році, а вже сьогодні - це лідер у виробництві масажерів. Масажне обладнання компанії впізнається по всьому світу, так як CASADA виробляє свій товар за найвищими європейськими стандартами якості з екологічно чистих матеріалів.

Будучи лідером на ринку масажного обладнання вже багато років, компанія CASADA цінує свій авторитет і репутацію. Секрет популярності даної продукції полягає в ряді факторів, що додають авторитет компанії в очах споживачів.

Якщо Ви зацікавлені у співпраці з нашою компанією, ми завжди готові надати Вам всю необхідну і вичерпну інформацію про функції та асортименті масажного обладнання CASADA.

Casada - це професійна команда, що надає високоякісне масажне обладнання.

Придбати нашу продукцію Ви можете на нашому сайті, або ж у наших філіях у містах України.

Контакти філій дивіться в рубриці Наші філії

Доставка

Бажаєте безкоштовну доставку?

Замовляйте наше масажне обладнання на суму від 500 грн. і ми доставимо вам посилку АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО!

Бажаєте забрати покупку самостійно?

Для цього ознайомитеся з переліком наших представництв в Україні і заберіть свій довгоочікуваний масажер в найближчому магазині. Їх адреси подивіться тут.

Краще я запрошу кур'єра!

Кур'єрська доставка прямо з фірмових магазинів Casada. У розділі Контакти є список таких місць з адресами.

*Приємний бонус! Тепер оплату за своє замовлення Ви можете передати готівкою через нашого кур'єра.А як же інші міста і села України?

Якщо в списку специалізірованих магазинів і представництв Ви не знайшли свій населений пункт, то на виручку завжди прийдуть кур'єрські служби. Варіантами оплати замовлення будуть як безготівковий розрахунок, так і оплата на місці при отриманні.

Інші кур'єрські служби, готові привезти Вашу посилку!

Нова Пошта – допоможе у випадку менш габаритних масажерів.

САТдоставить Ваше масажне крісло в цілості й схоронності.

 

На всі інші питання відповімо по телефону +3 80 (044) 536 55 85

Ми даємо Вам можливість протестувати наш товар

БЕЗКОШТОВНО!

© «Casada»

X