Складний масажний стіл US MEDICA SUMO LINE Tokyo

Складний масажний стіл US MEDICA SUMO LINE Tokyo 73

23 316 грн (804 USD)

Є в наявності

Артикул: CS556

Сделано US MEDICA (США)

Складний масажний стіл US MEDICA SUMO LINE Tokyo - поєднання передових технологій і якості, що гарантує комфорт і довговічність експлуатації.

  • Трьохсекційна надійна конструкція
  • Витримує до 350 кг навантаження
  • Сучасний дизайн

Найбільший американський виробник масажного обладнання US MEDICA у своїй роботі величезну увагу приділяє розвитку і використанню інноваційних передових технологій, а також стежить за високою якістю виробленої продукції і матеріалів для виробництва. Все обладнання від US MEDICA пройшло державний контроль і сертифікацію. Кращі товари компанії не раз були представлені на міжнародних виставках і отримували почесні дипломи.

Складний масажний стіл Преміум класу US MEDICA SUMO LINE Tokyo є лідером продажів. Надійна і стійка конструкція з алюмінію має додаткові підсилювачі.

Масажний стіл (разом з додатковим обладнанням) і сумкою важать менше 20 кг. Конструкція розрахована на навантаження в 350 кг.

Основні характеристики:

  • Конструкція складна: трьохсекційна з додатковими підсилювачами;
  • Третя секція має регулювання кута нахилу;
  • Покриття: "Арпатек" преміум-класу на бавовняній основі;
  • Ширина столу 71 см
  • У комплекті простирадло, що знімається, і сумка для транспортування.

Добавить комментарий

Про компанію

Німецька компанія CASADA є одним з найбільш упізнаваних брендів на масажному ринку Європи. Компанія працює 15 років і має представництво в більш ніж 55 країнах світу, серед яких країни Європи, Азії, Америки.

Продукція, що представляє CASADA, займає лідируючі позиції на світовому ринку. Практично по кожній лінійці товарів є як бюджетні моделі, так і моделі преміум класу і елітного рівня. Це продукція, яку може дозволити собі будь-який бажаючий.

Торгова марка CASADA була заснована в Німеччині в 2000 році, а вже сьогодні - це лідер у виробництві масажерів. Масажне обладнання компанії впізнається по всьому світу, так як CASADA виробляє свій товар за найвищими європейськими стандартами якості з екологічно чистих матеріалів.

Будучи лідером на ринку масажного обладнання вже багато років, компанія CASADA цінує свій авторитет і репутацію. Секрет популярності даної продукції полягає в ряді факторів, що додають авторитет компанії в очах споживачів.

Якщо Ви зацікавлені у співпраці з нашою компанією, ми завжди готові надати Вам всю необхідну і вичерпну інформацію про функції та асортименті масажного обладнання CASADA.

Casada - це професійна команда, що надає високоякісне масажне обладнання.

Придбати нашу продукцію Ви можете на нашому сайті, або ж у наших філіях у містах України.

Контакти філій дивіться в рубриці Наші філії

Доставка

Бажаєте безкоштовну доставку?

Замовляйте наше масажне обладнання на суму від 500 грн. і ми доставимо вам посилку АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО!

Бажаєте забрати покупку самостійно?

Для цього ознайомитеся з переліком наших представництв в Україні і заберіть свій довгоочікуваний масажер в найближчому магазині. Їх адреси подивіться тут.

Краще я запрошу кур'єра!

Кур'єрська доставка прямо з фірмових магазинів Casada. У розділі Контакти є список таких місць з адресами.

*Приємний бонус! Тепер оплату за своє замовлення Ви можете передати готівкою через нашого кур'єра.А як же інші міста і села України?

Якщо в списку специалізірованих магазинів і представництв Ви не знайшли свій населений пункт, то на виручку завжди прийдуть кур'єрські служби. Варіантами оплати замовлення будуть як безготівковий розрахунок, так і оплата на місці при отриманні.

Інші кур'єрські служби, готові привезти Вашу посилку!

Нова Пошта – допоможе у випадку менш габаритних масажерів.

САТдоставить Ваше масажне крісло в цілості й схоронності.

 

На всі інші питання відповімо по телефону +3 80 (044) 536 55 85

Ми даємо Вам можливість протестувати наш товар

БЕЗКОШТОВНО!

© «Casada»

X