Складний масажний стіл YAMAGUCHI Barcelona 1992

Складний масажний стіл YAMAGUCHI Barcelona 1992 77

20 880 грн (720 USD)

Є в наявності

Артикул: CS558

Сделано YAMAGUCHI (Япония)

Складний масажний стіл YAMAGUCHI Барселона 1992 створений для справжніх шанувальників комфорту

  • Конструкція має збільшені розміри
  • Витримує 320 кг динамічного навантаження
  • Секція для голови з регулюванням положення.

Складний масажний стіл YAMAGUCHI Barcelona 1992 за дуже короткий проміжок часу став кращою моделлю з серії компанії Yamaguchi. Саме тому він був обраний для обслуговування команди плавців на Олімпіаді в Лондоні. Особливий комфорт використання даної моделі зможе оцінити навіть не професійний масажист.

Масажний стіл BARCELONA 1992 має найбільші розміри серед усіх столів в модельній лінійці YAMAGUCHI. Він забезпечить комфортне розміщення клієнтам будь-якої комплекції. Довжина столу майже 2 метри, ширина 70 см, може витримувати динамічне навантаження в 320 кг. Дуже важлива функція моделі - це регулювання столу по висоті. Секція для голови приймає 10 положень, завдяки цьому розширюються можливості використання стола.

Для виробництва масажного крісла Barcelona 1992 використаний авіаційний алюміній, завдяки чому істотно полегшується вага конструкції. При цьому стіл має відмінну стійкість.

Оббивка: м'яких пастельних тонів, приємна на дотик, легко чиститься.

Добавить комментарий

Про компанію

Німецька компанія CASADA є одним з найбільш упізнаваних брендів на масажному ринку Європи. Компанія працює 15 років і має представництво в більш ніж 55 країнах світу, серед яких країни Європи, Азії, Америки.

Продукція, що представляє CASADA, займає лідируючі позиції на світовому ринку. Практично по кожній лінійці товарів є як бюджетні моделі, так і моделі преміум класу і елітного рівня. Це продукція, яку може дозволити собі будь-який бажаючий.

Торгова марка CASADA була заснована в Німеччині в 2000 році, а вже сьогодні - це лідер у виробництві масажерів. Масажне обладнання компанії впізнається по всьому світу, так як CASADA виробляє свій товар за найвищими європейськими стандартами якості з екологічно чистих матеріалів.

Будучи лідером на ринку масажного обладнання вже багато років, компанія CASADA цінує свій авторитет і репутацію. Секрет популярності даної продукції полягає в ряді факторів, що додають авторитет компанії в очах споживачів.

Якщо Ви зацікавлені у співпраці з нашою компанією, ми завжди готові надати Вам всю необхідну і вичерпну інформацію про функції та асортименті масажного обладнання CASADA.

Casada - це професійна команда, що надає високоякісне масажне обладнання.

Придбати нашу продукцію Ви можете на нашому сайті, або ж у наших філіях у містах України.

Контакти філій дивіться в рубриці Наші філії

Доставка

Бажаєте безкоштовну доставку?

Замовляйте наше масажне обладнання на суму від 500 грн. і ми доставимо вам посилку АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО!

Бажаєте забрати покупку самостійно?

Для цього ознайомитеся з переліком наших представництв в Україні і заберіть свій довгоочікуваний масажер в найближчому магазині. Їх адреси подивіться тут.

Краще я запрошу кур'єра!

Кур'єрська доставка прямо з фірмових магазинів Casada. У розділі Контакти є список таких місць з адресами.

*Приємний бонус! Тепер оплату за своє замовлення Ви можете передати готівкою через нашого кур'єра.А як же інші міста і села України?

Якщо в списку специалізірованих магазинів і представництв Ви не знайшли свій населений пункт, то на виручку завжди прийдуть кур'єрські служби. Варіантами оплати замовлення будуть як безготівковий розрахунок, так і оплата на місці при отриманні.

Інші кур'єрські служби, готові привезти Вашу посилку!

Нова Пошта – допоможе у випадку менш габаритних масажерів.

САТдоставить Ваше масажне крісло в цілості й схоронності.

 

На всі інші питання відповімо по телефону +3 80 (044) 536 55 85

Ми даємо Вам можливість протестувати наш товар

БЕЗКОШТОВНО!

© «Casada»

X