367

Складні масажні столи

Масажний стіл - незамінний помічник у оздоровленні організму. Будь-масажист може працювати ефективно лише в тому випадку, якщо в його розпорядженні є якісне масажне обладнання.

Стаціонарний чи складний (переносний)?

Всі  столи для массажа однаково хороші. Різниця полягає лише в тому, що стаціонарні масажні столи здатні витримувати навантаження вдвічі більшу (до 350 кг), ніж переносні (до 200 кг).

Стаціонарні масажні столи >>>

При виборі масажного столу варто відразу визначитися, де він буде розташовуватися. Якщо масажист планує працювати на виїзді, не обійтися без пересувного масажного столу. В іншому випадку потрібно купувати стаціонарний стіл. Столи відрізняються один від одного розмірами, характеристиками і матеріалом.

Складні масажні столи класу Стандарт >>>

Чудово розуміючи всі відмінності і тонкощі вибору масажного столу, наші професійні менеджери допоможуть вам підібрати те устаткування, яке ідеально буде  вам підходити.

Який би масажний стіл ви не вважали найкращим для обладнання свого робочого кабінету, пам'ятайте: по-справжньому розслабитися і отримати справжнє задоволення ваш клієнт зможе лише на комфортному столі, тому не шукайте дешеве обладнання - вибирайте якісне.

Складні масажні столи Преміум класу >>>

У нашому інтернет магазині є в наявності масажні столи різних цінових категорій - від стандартних до преміум-класу. Завдяки зручному сервісу пошуку потрібної моделі ви зможете вибрати найкращий, максимально зручний і надійний професійний стіл для проведення масажних процедур. У нас швидка доставка, ми доставляємо вам обраний масажний стіл в будь-який куточок України.

Якщо необхідна допомога у виборі - наші спеціалісти із задоволенням нададуть вам професійну консультацію, котра допоможе вам зробити свій вибір.

Телефонуйте, ми завжди на зв'язку.