157

Сучасні фітнес товари Casada для тренувань

Якщо бути чесним, то всі ми недостатньо часу приділяємо спорту. І зовсім не тому, що вважаємо фізичні навантаження непотрібної тратою часу, а тому що нам просто-напросто ніколи. Для фітнесу або плавання в басейні потрібно вільний час, а з ним справжня катастрофа: навчання, робота, діти... Тому ми трохи пошкодуваємо, а потім з чистою совістю скажемо: «Хочеться зайнятись спортом, та ніяк не виходить...».

Тим часом, вихід з такої ситуації є, і цілком реальний: займатися вправами вдома, використовуючи фітнес товари Casada. Можна навіть займатися на роботі чи в подорожі.

Віброгантель для фітнеса Olympia - бути завжди в формі!

    

Віброгантель для фітнесу Olympia - це можливість проведення повноцінного тренування м'язів в одній руці необмежену кількість разів. Перевагою віброгантелі є те, що, маючи вільну хвилинку часу, ви зможете приділити її свого здоров'я і красу. І абсолютно не має значення, де ви займаєтеся - вдома, на роботі, в дорозі або на дачі, ви завжди можете взяти гантель з собою, адже її вага не перевищує 1 кг. Віброгантель для фітнесу Olympia - це лише кілька хвилин, але вони допоможуть вам зробити щось корисне для свого здоров'я.

Виступаючи в ролі резинового амортизатора, PowerBand здатен зміцнити м'язи рук, ніг і всього тіла. При цьому обсяг м'язової маси залишається колишнім, відбувається корекція постави та підвищення витонченості фігури.

Стрічка-еспандер, еластичною структури, просто підкуповує своїми широкими можливостями. Розвивається гнучкість, сила, рухливість і правильна координація.

Масажний пояс GymBelt забезпечує ефективне тренування і масаж м'язів преса, сідниць, стегон литок, рук. GymBelt дозволяє регулювати інтенсивність і тривалість тренування. Вони регулюються за допомогою кнопок перемикання швидкостей і автоматичного таймера. Передбачено 5 рівнів регулювання інтенсивності дії.

Масажний пояс GymBelt має сучасний дизайн, виготовлений з якісних екологічно чистих матеріалів. Він дуже компактний, ви легко зможете взяти його з собою в дорогу, для цього передбачений адаптер 12 В для роботи від прикурювача.

Віброгантель для фітнеса Adonis пропонує повну програму тренування м'язів в одній руці, необмежену кількість разів. Маючи вільну хвилинку часу, ви зможете приділити її для свого здоров'я і краси. І не має значення будинку ви або на роботі, в дорозі або на дачі. 

Віброгантель Адоніс пропонує цільову стимуляцію окремих м'язів. Вона дає можливість тренуватися з більш значущим вагою, ніж зазвичай. Це ідеальний тренажер для людей, які обмежені в часі і засобах, при цьому вони хочуть і люблять займатися спортом.

Використовуючи виброплатформу PowerBoard 2.0, можна проводити інтенсивні заняття спортом прямо у себе вдома. При цьому тренування може супроводжуватися переглядом улюбленого фільму або проводитися під звуки улюбленої музики. Після того як тренувальний процес закінчено, тренажер можна прибрати в будь-яке місце, де він не буде заважати. Компактні розміри дозволяють зберігати його під ліжком, в коморі або в шафі.

Сучасні фітнес товари для тренування -

чудові помічники, з якими ви впевнено досягнете бажаних результатів.