Сучасні вібромасажні крісла

Сьогодні вібрація активно застосовується в багатьох масажних конструкціях - будь то масажне крісло або невеликий масажер для шиї - і вважається дієвим прийомом апаратного масажу. А все завдяки ефективному і яскраво вираженого рефлекторному дії. Механічні коливання пробуджують в людському організмі все, що є життєздатним. Вибромассаж нормалізує кровотік, тонізує м'язи, знеболює, відновлює втрачені рефлекси, стимулює діяльність внутрішніх систем і прискорює регенерацію кісткової тканини.

Перше масажне крісло, яке було оснащено вібромотора, було розроблено в 1968 році (Family Inada). Еволюція масажної індустрії у співпраці з інженерами, використовували досвід, накопичений за всі ці роки виробниками оздоровчої техніки, а також глибоке вивчення медичними працівниками зціляє дії вібрації - все це призвело до появи на ринку загальнодоступного масажного віброобладнання.

Розкішне масажне крісло Yamaguchi Axiom Chrome Limited - краща пропозиція на ринку масажних технологій. У ньому неймовірним чином поєдналися інноваційні технології, перевірені часом, і розкішний зовнішній вигляд, продуманий до дрібниць. Крісло, яке виглядає бездоганно, володіє і неймовірно широким вибором програм, функцій і діапазоном масажної дії. Yamaguchi Axiom Chrome Limited здатне легко замінити навіть професійного масажиста.

Механічна вібрація застосовується сьогодні для лікування і профілактики різних захворювань, вона досить затребувана в спортивному масажі і незамінна в косметології, адже імпульсні коливання істотно прискорюють процеси обміну, надає лімфодренажной дію, заспокоюють чи збуджують нервову систему, знімають запалення, позбавляють від м'язових спазмів у шиї / попереку, насичує тканини киснем і допомагає знизити зайву вагу.

Масажное крісло Hilton III - це ефективний інструмент в боротьбі з хронічною втомою, стресом, зайвою вагою і всілякими блокадами в кровоносних судин. Повне розслаблення і якісний масаж в цьому кріслі допоможуть вам знайти необхідний життєвий тонус і зміцнити імунну систему.

У нашому магазині ви можете купити масажні крісла кращих світових виробників за найдоступнішою ціною в Україні. Вібромасажні крісла в асортименті нашого магазину характеризуються такими важливими ознаками екстра якості, як сучасна технологія виробництва, елегантний дизайн і висока функціональність. У них все продумано до дрібниць, все служить істинному комфорту!

Спільно з німецькою компанією «Braintronics», в 2016 році Casada вперше в світі оснастила масажне крісло Hilton 2 (Хілтон 2 Брайнтронікс) антистрес-системою, яка допоможе вам підвищити працездатність, перемогти хронічну втому, позбутися стресу і набагато бадьоріше почути себе.

Телефонуйте, і наші професійнф працівники допоможуть вам підібрати ту модель масажного крісла, котра підходить вам найкраще.