41

Зберегти здоров'я, не встаючи з крісла

Кожна поважаюча себе сучасна людина знає, що стежити за станом свого здоров'я не тільки модно і актуально, але ще й корисно. Саме з цієї причини більшість людей підтримують свою фізичну форму відвідуванням тренажерних залів, фітнес центрів, SPA салонів, а деякі, будучи прихильниками менш активних способів, вдаються до використання масажних процедур. Будь-який з перерахованих способів, як окремо, так і в сукупності один з одним, звичайно ж, непогано, але що робити, якщо в силу свого стрімкого ритму життя ви не можете дозволити собі виділити хоч трохи вільного часу?

Проводячи весь свій вільний час за кермом автотранспортного засобу або в кріслі офісу, вашою єдиною метою стане не прогулянка в спортивний клуб, а довгоочікуваний відпочинок на улюбленому дивані. Через постійне накопичення втоми, стресів і навіть погану екологію ви прирікаєте себе на прояв слабкості і безсоння.

Сучасне масажне обладнання

Уявіть тільки на секунду, що в вашому офісі, автомобілі або навіть будинку встановлено зручне і комфортне крісло, яке не тільки для зняття негативу, що накопичився за день, але і покращує загальний стан вашого здоров'я. Наприклад, якщо у вашому житті з'явиться таке крісло, яке може розслабити і розім'яти м'язи, скорегувати поставу, поліпшити кровообіг, активізувати розумову діяльність і зміцнити імунітет.

Тепер ваша мрія стала реальністю завдяки сучасним розробкам фахівців компанії Casada. Їх «розумна» продукція стала доступна жителям 55 різних країн світу.

Товари компанії Casada

Компанія Casada допоможе вам вирішити всі ваші проблеми, пов'язані з підтриманням, зміцненням і відновленням вашої форми. Тепер ви без застосування особливих зусиль можете слідкувати за своїм здоров'ям. Відтепер вам не доведеться виснажувати себе тренуваннями і навантаженнями для того що б відчувати себе добре.

 

Один з універсальних продуктів представлений компанією Casada - це вібротренажер. Досить використовувати його тільки 15 хвилин протягом дня, і він замінить вашому організму повноцінне тренування на всі групи м'язів. Також великою популярністю серед численної продукції даної компанії є масажери призначені окремо для різних частин тіла - для обличчя, для очей, для шиї, для ніг і т.д.

Також продукція компанії може бути представлена ​​в якості окремого і самостійного обладнання, наприклад, масажне крісло. Після важкого, довгого і виснажливого робочого дня ви не зможете відмовити собі в задоволенні і присісти в зручне і «цілюще» крісло, яке до того ж найкращим чином впишеться в ваш інтер'єр. Вся продукція компанії має гарантійний термін. На деякі види товарів гарантія становить три роки, а на деякі взагалі до десяти років.

Виробництво компанії

Обов'язковою умовою для створення продукції компанії Casada є консультації і пряме співробітництво з компетентними фахівцями в галузі медицини. Також використовуються тільки найсучасніші технології, а також гіпоалергенні матеріали. Механізм управління масажних крісел представлений мікрокомп'ютером, в його пам'ять закладені всі акупунктурні і акупрессурні точки на тілі людини, в повній відповідності з якими і облаштовуються масажні ролики.

Мало хто знає, але одне масажне крісло від цієї компанії замінює роботу чотирьох масажистів. Всі крісла мають оригінальне і дизайнерське рішення свого зовнішнього оформлення, а також ви зможете вибрати для себе найбільш підходяще забарвлення.

Відмітною якістю масажних крісел стало те, що всі вони можуть легким рухом перетворитися в крісло-ліжко, з величезною кількістю автопрограм і 3D-скануванням тіла. Кожне крісло здатне відтворити більш комбінацій і масажних технік. В деякі моделі крісел вбудовані: функція невагомості, музичні динаміки і навіть система рухомої підставки.

Цільове призначення компанії

Основним завданням компанії є виробництво продуктів для вашої краси і вашого здоров'я. Всі вироблені товари охоплюють широкий спектр і різну цільову аудиторію, включаючи як жінок, так і чоловіків. Продукція компанії задовольняє потреби різних економічних класів населення, і тому її вартість змінюється в залежності від виду та класифікації. Продукція компанії Casada сертифікована і продається тільки в представництвах самої компанії або в магазинах партнерів.