163

СПЕЦпропозиція нашого магазину: масажне крісло HILTON 2

Масажні крісла сьогодні - це найпопулярніший масажер, який має зростаючий попит серед товарів для здоров'я. Виробники крісел для масажу випускають все більше нових моделей, призначених не тільки для домашнього застосування, але і для офісів, SPA-салонів, готелів, аеропортів.

Здійснюючи покупку такого серйозного обладнання, як масажне крісло, необхідно зважити всі свої побажання, переваги, вимоги і можливості. Сьогодні ми пропонуємо вам звернути свою увагу на нашу 

СПЕЦпропозицію - масажне крісло HILTON 2.

Ця модель крісла для масажу вважається унікальною пропозицією на світовому ринку масажного обладнання.

Масажне крісло HILTON 2 представляє собою першокласну модель з великим набором функцій.

У програмне забезпечення масажного крісла HILTON 2 закладено функції роликового, поплескуючого, постукуючої, розминає, компресійного, точкового (шіатцу), растягивающего масажів. Кожен з цих режимів має особливе значення і допомагає поліпшити самопочуття користувача - покращує кровообіг, нормалізує обмін речовин, знімається втома, прибираються блоки і затиски. Все це виконується завдяки акуратному і грамотному впливу на акупунктурні точки тіла.

Крісло обладнано спеціальною новаторською програмою Yoga, котра сприяє лояльній, але при тому ж і якісній розтяжці різних груп м'язів.

Обирайте бажаний колір масажного крісла HILTON 2 і насолоджуйтесь масажем.

Ще більше про цю модель масажного крісла ви можете дізнатись тут.

Ви можете купити різні багатофункціональні масажні крісла в нашому інтернет магазині. Зателефонуйте нашим менеджерам і дізнайтесь все, що стосується обраної моделі - ми допоможе вам зробити правильний вибір, щоб ви могли насолоджуватися масажем в будь-який зручний для вас час.