291

Stone Steps: рефлексотерапія ступнів і стоун-терапія

Всі знають, що на ступнях знаходяться біологічно активні точки, які є проекцією всіх органів нашого організму. Тому навіть незначне порушення кровообігу в ногах впливає на роботу головного мозку, змінює тонус судин. Тобто ми досить швидко відчуваємо такі зміни у вигляді слабкості і поганого настрою. Масаж ніг цілком можна назвати своєрідним масажем всього тіла.

 

Для того, щоб кожен з нас міг з легкістю і максимальною зручністю доглядати за своїми ногами створені масажери для ніг. Як правило, сучасні масажери для ніг мають компактний зовнішній вигляд, завдяки чому можуть використовуватись не лише вдома, а й на роботі, дачі, під час подорожі, а деякі моделі - і в салоні автомобіля.

Масажні капці Stone Steps від компанії Casada розроблені спеціально для впливу на біологічно-активні точки. Капці дозволять вам самостійно виконувати рефлексотерапію ступнів і стоун-терапію, яка є частиною традиційної східної терапії.

Масаж стоп, що виконується цими капцями:

  • швидко знімає втому, знижує стрес;
  • істотно підвищує м'язовий тонус;
  • полегшує головні болі і підвищує імунітет;
  • благотворно впливає на нервову систему;
  • забезпечує здоровий сон.

При регулярному використанні капців всього по 10-20 хвилин 1-2 рази на день, ви можете досягти позитивних результатів.

100% натуральні материали

Біоенергетичний масаж чутливих зон стоп і біологічно активних точок здійснюється за допомогою каменів і мінералів, а на цих капцях, на підошві, розташовані 54 натуральних каменя.

Прогулюючись в капцях Stone Steps, ви будете проводити ефективний масаж. Натуральні камені - нефрит і яшма, впливаючи на 60 біологічно-активних точок стопи, розминають їх, знімають напругу всього тіла. Капці не бояться вологи, що дозволяє носити їх не тільки вдома, але і в сауні, або ж брати їх з собою на берег.

Верхня часина капців - на липучці, що дозволить вам відрегулювати її в залежності від підйому стопи.

Масажні капці з каменями Stone Steps від Casada - чудова ідея для подарунка собі чи близьким людям, котра дозволить вам продемонструвати турботу про їх здоров'я.

Потурбуйтесь про своє здоровь'я