104

Tappymed 2: ручний масажер від компанії Casada

Ручний масажер - це класика серед масажерів. Саме ручний електромассажер вважається найбільш зручним для проведення масажу тіла. За допомогою самомасажу можна максимально точно й чітко промасажувати всі ділянки, розім'яти необхідні м'язові масиви, розгладити шкіру на проблемних целюлітних ділянках.

Ручний електромассажер можна застосовувати і для самостійного проведення масажу, так і використовувати масажистом в якості підготовчого масажу, фахівцем мануальної медицини, реабілітологом, спортивним масажистом, косметологом для антицелюлітного масажу інше. Для цих цілей в нашому інтернет магазині ви можете купити ручний масажер Casada Tappymed 2.

Ручний масажер Casada Tappymed 2, призначений для самомасажу, допоможе вам підвищити тонус і пружність шкіри, позбавитися від целюліту, змоделювати фігуру і знизити зайву вагу. Ергономічна форма масажера дозволить зробити масаж усього тіла: шия, плечі, спина, руки, проблемні зони, стопи і долоні.

 

 

В комплект входять 4 насадки, за допомогою яких значно розширюються можливості масажера. Насадки силіконові, на відміну від пластикових, довговічніші і досить приємні на дотик.

Всього 15 хвилин масажу протягом дня - і ви в чудовій формі!