411

ТОП-5: рейтинг кращих масажних крісел нашого магазину

У нашому магазині ви можете купити багатофункціональні масажні крісла в великому асортименті - сучасні рішення від різних виробників. Пропонуємо вашій увазі рейтинг кращих масажних крісел, створений на основі відгуків наших покупців.

№1 місце в рейтингу - Масажне крісло Betasonic II (чорне)

Це вдосконалена модель крісла, створена для цінителів комфорту. Стильний зовнішній вигляд, наявність інноваційних автоматичних масажних програм, що показують нескінченні можливості функцій, чітко організований дистанційний пульт керування, - все це принесе вам ще більший комфорт під час релаксу і максимальну зручність. Якщо вам необхідно підвищити концентрацію уваги або просто розслабитися, побалувати себе, - зробіть це за допомогою масажного крісла Betasonic II Casada.

№2 місце в рейтингу -  Масажне крісло AlphaSonic II (grey-red) Limited Edition

AlphaSonic II надає повноцінний масажний комплекс: ви можете насолоджуватися різноманітними видами масажу, слухаючи розслаблюючу музику або дивитися улюблений фільм. Широкий діапазон можливостей цього крісла здивує вас, так як виробник передбачив у новій моделі максимальну кількість можливостей, які нікого не залишать байдужим. Стильний дизайн крісла поєднує в собі вишукану розкіш, строгу класику і сучасний мінімалізм. Це масажне крісло відмінно виглядатиме в будь-якому інтер'єрі.

№3 місце в рейтингу - Масажне крісло Hilton2 (бежеве)

Ця модель вважається унікальною пропозицією на світовому ринку масажного обладнання. Високий функціонал і беззастережна комфортабельність послужили добру репутацію. У свою чергу вартість, є розумною і незначною, в порівнянні з тією користю, яку отримує людина під час масажу. 

У програмне забезпечення крісла закладені функції розминаючого, точкового (шіатцу), постукуючої, поплескуючого, компресійного, що розтягує і роликового масажів. Кожен з цих режимів має особливе значення і допомагає поліпшити самопочуття користувача - знімається втома, прибираються блоки і затиски, нормалізується обмін речовин, поліпшується кровообіг. Все це відбувається за рахунок впливу на акупунктурні точки тіла. Тим часом, спеціальна програма Yoga сприяє лояльною, але при цьому якісної розтяжці різних груп м'язів.

№4 місце в рейтингу - Масажне крісло SkyLiner A300

Масажне крісло SkyLiner набуло унікальність завдяки можливості проведення повного 3D-масажу, а також повного лимфодренажа всього тіла. Відмітна особливість даного крісла - тривимірне сканування тіла користувача, що дозволяє підлаштувати крісло під індивідуальні анатомічні особливості людини.

Керування цим кріслом здійснюється за допомогою мікрокомп'ютера, який забезпечує такі різні види масажу, як: постукивающий масаж, поплескуючий, що розминає, компресійний, роликовий, шведський, розтягує, вібраційний, точковий шиацу і роликовий масаж ніг.

№5 місце в рейтингу -  Масажне крісло YAMAGUCHI Axiom Chrome Limited

Крісло, яке виглядає бездоганно, володіє і неймовірно широким вибором програм, функцій і діапазоном масажної дії. Yamaguchi Axiom Chrome Limited здатне легко замінити навіть професійного масажиста. Завдяки своїм унікальним габаритам, масажне крісло Axiom Chrome Limited може компактно розміститися навіть в невеликій квартирі.

Друзі, запрошуємо вас відвідати наші магазини в Києві, кожен з яких - це полноцінний виставковий зал сучасного масажного обладнання CASADA.

   

Тут можна побачити і краще ознайомитися з нашою продукцією, дізнатися технології, що застосовуються в сучасному масажному обладнанні, особисто протестувати всі представлені зразки. Наші професійні менеджери із задоволенням розкажуть вам про всі функціональні можливості масажного обладнання, представленого нашою компанією в нашому салоні, дадуть відповідь на питання, що цікавлять, допоможуть з вибором.