Тренажер Movello

181


Артикул: CS192

11 687 грн

Немає в наявності

Кредит від 0,01%

Розстрочка online

Сидіти можна активно

Що ж таке модель Movello (велотренажер Мовелло)? Це сучасний продукт від компанії Casada, який несе в собі цінність, двоїстого формату. Конструктори розробили ефективний механізм, який дозволяє позиціонувати дане «творіння» як велотренажер для активного проведення часу, тоді як стильний і креативний дизайн перетворили його в чудовий дизайнерський предмет меблів.

Таким чином, насолоджуючись домашньою атмосферою, в сидячому положенні, Ваші м'язи і організм в цілому, будуть вести активний спосіб життя.

«Зручні» тренування

Доповнивши інтер'єр цим «творінням», Ви зможете займатися особистими справами і одночасно зміцнювати здоров'я. Спілкування по телефону, перегляд телевізора, читання книг або розмови по телефону - тренажер Movello, визначить спортивну складову вашого дозвілля. І Вам не потрібно буде надмірно напружувати організм або прикладати колосальних зусиль.

Ефективний механізм тренажера в лічені дні перетворить Ваше життя. Ви станете стрункими і зміцните організм пасивними рухами в домашніх умовах. Ваше тіло набуже красивих контурів і підтягнутого силуету.

Зміцніть свої суглоби

У процесі так званого тренування відбувається лояльне згинання ніг в зонах суглобів, а відповідно стимуляція утворення необхідної суглобової рідини. Таким чином, це відмінна профілактика при артрозах, або інших захворюваннях, подібного типу.

 • Габарити: 75х60х40 см
 • Габарити в упаковці: 73х25х46 см
 • Вага - 19 кг
 • Максимальна вага користувача - 120 кг
 • Країна виробник - Німеччина

Відгуки

13.10.2015

Re: Тренажер Movello

Результат на лицо. Тренируюсь эффективнее с этим тренажером. Никакого спорт зала, только правильное питание и этот тренажер.

10.10.2015

Re: Тренажер Movello

Этот домашний тренажер заменил мне спорт зал. Теперь тренируюсь исключительно дома. Результатом очень довольна, спасибо магазину за прекрасное самочувствие и приобретение столь замечательного приспособления.

07.10.2015

Re: Тренажер Movello

Давно себе подбирал тренажер-велосипед. Считаю его эффективным в борьбе с лишним весом. Остановился на этом. Уже за месяц без напряга скинул 5 кг. Рекомендую всем.

Залишити відгук

Завантажте свій відгук з ФОТО товару, купленого у нас, і ми поповнимо баланс Вашого телефону на суму від 50 до 200 грн

Додати фото з товаром

  Додати відгук

  Ваше ім'я

  E-mail

  Ваш телефон


  Введіть той номер мобільного, який ми можемо поповнити після підтвердження Вашого відгуку з фото товару

  Введіть відгук*

  Оцініть товар

  Підписатися на YouTube канал

  Відео

  Відео

  Ми даємо Вам можливість протестувати наш товар

  БЕЗКОШТОВНО!

  Вас можуть також зацікавити: