67

Віброплатформа PowerBoard від Casada стає все більш і більш популярна в фітнесі, оздоровчій медицині, а також росте її популярність у професійних атлетів. Іноді така популярність переростає в справжню співпрацю, саме так і вийшло між віброплатформою PowerBoard і чемпіонкою з бігу на дистанції 200 метрів Інною Вайт (Inna Weit). У 2013 році Інна Вайт стала офіційно представляти віброплатформу PowerBoard від Casada, не тільки в якості рекламного обличчя, але і в якості інструктора і тренера.

З кращим часом 24,08 секунди на дистанції 200 метрів Інна Вайт вирушила на Олімпіаду в 2012 році. На олімпійському відбірковому конкурсі в Мангеймі, вона досягла 23,08 секунди, що стало новим особистим рекордом на дистанції 200 м. У 2012 році на національному чемпіонаті Німеччини в Бохумі - Інна Вайт стала володарем титулу чемпіонки Німеччини з часом 23,52 секунди. На чемпіонаті Європи вона дійшла до півфіналу. У 2013 році вона знову виграла чемпіонат Німеччини в Ульмі з часом 23.16 секунди.

Зростання 1,71 м, вага 58 кг, Інна Вайт виступає за LC Падерборн. Тренується у Томаса Пранг (Thomas Prange) вже більше десяти років.

Багатьом відомі такі проблеми як: зайва вага, складки на животі, стегнах і сідницях, целюліт. Віброплатформа Power Board допоможе вирішити ці проблеми!

Віброплатформа Power Board - це регулярні тренування, не виходячи з дому. Ви можете займатися спортом, переглядаючи свій улюблений серіал або під улюблену музику. Тренажер не займає багато місця; після чергового тренування його можна легко прибрати під ліжко або в шафу. Вам не доведеться витрачатися на абонемент в спортзал, а крім того ви можете зекономити час на дорогу.


 

Джерело: http://casada.ru/