Турманієвий мат DR.STONE

Турманієвий мат DR.STONE 34

6 900 грн

14 080 грн

Є в наявності

Артикул: CS1112

Сделано Casada (Германия)

Відновити життєві сили допоможе зігріваючий турманієвий мат DR.STONE, надавши користувачу повне і глибоке прогрівання натуральними каменями.

Турманієвий мат DR.STONE позитивно впливає на наше здоров'я за рахунок наявності в конструкції каменів турмаліну і нефриту, а також впливу на термальні точки акупресури по всьому тілу.

Турмалін здатний поліпшити концентрацію і нормалізувати ритм сну. А нефрит надає заспокійливу дію, стимулює кровообіг і регулює обмін речовин. Фотони - це світлові розряди з низькою енергією. Таке світло може реактивировать природну існуючу енергію ваших клітин і посилити процес самовідновлення вашого тіла.

При регулярному застосуванні турманієвого мату DR.STONE ви зможете поліпшити свою імунну систему і збалансувати загальний добробут вашого організму.

Особливості мату DR.STONE:

  • Кількість каменів: 80 штук
  • натуральний нефрит - 36,
  • турмалін - 36,
  • фотони - 8.


Нефрит - природний провідник тепла. Ці високоякісні нефритові камені, цілеспрямовано інтегровані в масажні головки, розподіляють глибоке тепло, надаючи розслаблюючий ефект.

Турмалін - збільшує концентрацію, зміцнює імунну систему, допомагає заснути.

Фотони - легкі частинки з низькою енергією, які здатні реактивировать і зміцнити природну енергію в соматичних клітинах, а також енергію самовідновлення.

Мат DR.STONE має невелику вагу і компактний розмір, що дозволяє використовувати його не тільки в домашній обстановці, ви можете взяти його з собою на роботу, в поїздку і навіть в автомобіль.

Технічні характеристики:

  •     Кількість каменів: 80 шт. (Натуральний нефрит - 36, турмалін - 36, фотони - 8)
  •     Температура: 30-70 ° C
  •     Харчування: AC 220-240 В ~ 50/60 Гц
  •     Потужність: 100 Вт
  •     Розміри: 47х100х2,5 см
  •     Вага: 2,65 кг
Прогрів

Прогрів

Тепловий вплив для посилення ефективності впливу. Допомагає розслабитися, покращує кровопостачання, нормалізує подачу кисню до клітин, виводить токсини.

Добавить комментарий

Про компанію

Німецька компанія CASADA є одним з найбільш упізнаваних брендів на масажному ринку Європи. Компанія працює 15 років і має представництво в більш ніж 55 країнах світу, серед яких країни Європи, Азії, Америки.

Продукція, що представляє CASADA, займає лідируючі позиції на світовому ринку. Практично по кожній лінійці товарів є як бюджетні моделі, так і моделі преміум класу і елітного рівня. Це продукція, яку може дозволити собі будь-який бажаючий.

Торгова марка CASADA була заснована в Німеччині в 2000 році, а вже сьогодні - це лідер у виробництві масажерів. Масажне обладнання компанії впізнається по всьому світу, так як CASADA виробляє свій товар за найвищими європейськими стандартами якості з екологічно чистих матеріалів.

Будучи лідером на ринку масажного обладнання вже багато років, компанія CASADA цінує свій авторитет і репутацію. Секрет популярності даної продукції полягає в ряді факторів, що додають авторитет компанії в очах споживачів.

Якщо Ви зацікавлені у співпраці з нашою компанією, ми завжди готові надати Вам всю необхідну і вичерпну інформацію про функції та асортименті масажного обладнання CASADA.

Casada - це професійна команда, що надає високоякісне масажне обладнання.

Придбати нашу продукцію Ви можете на нашому сайті, або ж у наших філіях у містах України.

Контакти філій дивіться в рубриці Наші філії

Доставка

Бажаєте безкоштовну доставку?

Замовляйте наше масажне обладнання на суму від 500 грн. і ми доставимо вам посилку АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО!

Бажаєте забрати покупку самостійно?

Для цього ознайомитеся з переліком наших представництв в Україні і заберіть свій довгоочікуваний масажер в найближчому магазині. Їх адреси подивіться тут.

Краще я запрошу кур'єра!

Кур'єрська доставка прямо з фірмових магазинів Casada. У розділі Контакти є список таких місць з адресами.

*Приємний бонус! Тепер оплату за своє замовлення Ви можете передати готівкою через нашого кур'єра.А як же інші міста і села України?

Якщо в списку специалізірованих магазинів і представництв Ви не знайшли свій населений пункт, то на виручку завжди прийдуть кур'єрські служби. Варіантами оплати замовлення будуть як безготівковий розрахунок, так і оплата на місці при отриманні.

Інші кур'єрські служби, готові привезти Вашу посилку!

Нова Пошта – допоможе у випадку менш габаритних масажерів.

САТдоставить Ваше масажне крісло в цілості й схоронності.

 

На всі інші питання відповімо по телефону +3 80 (044) 536 55 85

Ми даємо Вам можливість протестувати наш товар

БЕЗКОШТОВНО!

© «Casada»

X