202

У нас - найбільший вибір масажних столів в Україні!

Найбільше моральне задоволення нам приносить задоволення від своєї роботи. І важливим тут є те, як виглядає наше робоче місце. І для масажиста - це якісний масажний стіл. Те, наскільки зручно і клієнту, і самому майстрові, залежить результат його роботи.

Яким повинен бути масажний стіл?

Одними з найбільш важливих якостей є надійність столу, його міцна конструкція і легкість, особливо якщо майстер працює з виїздом до клієнта. Сучасні технічні можливості дозволяють майстерно з'єднати, здавалося б, якості, що не можна поєднати. Проте ми всі переконалися, що навіть самий міцний і надійний стіл, що витримує навантаження до 700 кг, може бути відносно легким і переносним. І в нашому магазині Ви можете придбати такі масажні столи.

  

Необхідними якостями столу також є його розміри і компактність. Виробники й тут показують свої найкращі можливості по реалізації таких побажань, враховуючи клієнтську аудиторію різної ваги та зросту. А додаткові аксесуари, наприклад, підголівники або підплечники, зможуть значно розширити робочу поверхню. Що стосується компактності, то багато складні моделі столів, які Ви можете придбати в нашому магазині, - легко і швидко складаються, що дозволяє їх транспортувати або зберігати, не займаючи в приміщенні зайве місце.

  

У нашому магазині ви можете придбати той масажний стіл, який відповідає всім вашим вимогам: ми пропонуємо більше 200 найменувань масажних столів!

Ціни - від 1 990 грн до 98 000 грн!

І, що важливо, ви можете вибрати самостійно масажний стіл, відвідавши наш магазин за адресами:

м. Киев, вул. Героїв Сталінграду, 8, корпус 5 (біля ресторану «Желтое Море»)
м. Харків, вул. Кооперативна, б. 18/20
м. Одеса, вул. Пушкинська, б.41 (на перетині з вулицею Успенська)

Найнижчі ціни в Україні!