169

Розумний догляд за шкірою

З плином часу обмінні процеси в організмі кожного з нас сповільнюються. Як підсумок згодом наша краса неминуче в'яне. Жінка в 30 років розуміє що юність проходить, але вона ще відчуває себе молодою, енергійною, здатної на жіночі дурниці. Розумний догляд за шкірою після 30 років, це коли внутрішній і зовнішній стан в гармонії і відповідають один одному. На жаль, так відбувається не завжди.

Як зберегти красу і молодість на двгі роки?

Захисний бар'єр шкіри стоншується до 30 років, шкіра втратить вологу, з часом стане збезводненої і сухої, тому важливо постійне зволоження шкіри обличчя. Перше, необхідно більше пити: питна норма 2 літри чистої води в день, по-друге, необхідно наносити на шкіру зволожуючий крем для шкіри обличчя і шкіри навколо очей.

Товари для краси Casada

Гиалуроновий крем для очей ідеально зволожить вашу шкіру, він зробить її більш молодий, підтягнутою і гладкою. Ви також можете використовувати Тонізуючий і очищувальний засіб, уотрий очистить шкіру і захистить її від негативного впливу навколишнього середовища.

Твари для догляду за шкірою Casada дозволяють провести повноцінний салонний догляд за шкірою обличчя і тіла в домашніх умовах, включаючи навіть повноцінний ультразвуковий масаж обличчя.

Для повноцінного догляду та харчування шкіри рекомендуємо використання поживних капсул 1-2 рази в тиждень, адже з часом шкіра втрачає здатність до саме харчуванню. Age Control ампули для ліфтингу шкіри з ботосином створені для вирішення найактуальніших проблем шкіри обличчя. Ви допоможете шкірі виглядати свіжою та молодою.

Використовуючи роликовий масажер для обличчя і тіла Diamond, ви самостійно зможете виконувати ефективний розминає 3D-роликовий масаж обличчя і тіла в будь-який час і в будь-якому місці. Ручний масажер US Medica Diamond допомагає зберегти молодість і красу вашої шкіри, запобігти ознаки старіння, позбутися целюліту.

Купити Товари для здоров'я і краси Casada >>>