173

Вдосконалений дрон DJI Phantom 4 Pro/4 Pro+ V2.0

Друзі, в нашому магазині тепер можна купити вдосконалену версію дрона Phantom 4 Pro / Pro + V2.0, створений компанією DJI на основі останньої версії Phantom 4 Pro. 

Нова модель зберігає всі функції старої версії Phantom 4 Pro, а саме:

  • максимальний час польоту - 30 хвилин,
  • система виявлення перешкод в 5 напрямках,
  • максимальний діапазон передачі сигналу - до 7 км,
  • 1-но дюймовий CMOS сенсор камери, записує 4K відео зі швидкістю 60 кадрів в секунду.

Але є і важливі оновлення.

Істотним досягненням є зниження шуму від роботи гвинтів на 4db - а це близько 60%! Дрон оснащений модернізованою силовою установкою з синусоїдальними драйверами FOC і швидкознімними пропелерами, що зменшує шум і робить дрон більш аеродинамічним і майже безшумним.

Був змінений цифровий відеолінк з Lightbridge 2 на OcuSync, що дає передачу відео до 7 км. Цей перехід дозволяє використовувати окуляри DJI Goggles без додаткових проводів; а також передавати відео 1080 / 720p, а у версії Pro тільки 720p.

Пульт Phantom 4 Pro V2.0 оснащений системою передачі OcuSync, яка дозволяє безпілотнику підключатися до DJI Goggles по бездротовому з'єднанню.

Та й вага нової моделі складає 1375 г (проти 1388 грам).

Зміни не такі численні, але більш якісні, також приємним є і те, що ціна нової моделі не змінюється, тобто оновлені квадрокоптера DJI Phantom 4 Pro V2.0 і DJI Phantom 4 Pro + V2.0 скоро будуть поставлятися, замінюючи попередні моделі.

Купити новий квадрокоптер Phantom 4 Pro V2.0 >>>
Купити новий квадрокоптер Phantom 4 Pro+ V2.0 >>>