99

Віброплатформа Power Board 3.0

Завдяки зростанню високих технологій, вдалося об'єднати результати багаторічної праці медичних працівників та інженерів з розробки інноваційного генератора молодості, краси і здоров'я, створивши супер віброплатформу. Вона стала ідеальним вирішенням всіх, хто прагне до активного способу життя, але не має достатньо часу на тривалі тренування. Дія віброплатформи засноване на принципі вібрації і рефлекторної здатності м'язів швидко скорочуватися і розслаблятися. Це, по своїй суті, новий нетрадиційний спосіб придбання хорошої фізичної форми і краси тіла.

Віброплатформа PowerBoard 3.0, яку тепер можна купити в нашому магазині, - стильний і високоміцний вібротренажер з сучасним дизайном і багатофункціональним застосуванням.

PowerBoard 3.0 - це ефективний засіб для створення красивого тіла, боротьби із зайвою вагою, проявами целюліту або небажаними складками в області живота і стегон. Віброплатформа використовується для тренувань як жінками, так і чоловіками різних вікових груп в домашніх умовах.

Віброплатформа ідеально підійде тому, хто прагне до активного способу життя, але, в силу зайнятості, не може витрачати час на тривалі заняття в спортзалі.

Унікальність тренажера в тому, що активні заняття під час тренування не викликають втоми і почастішання серцебиття, що зазвичай буває під час посилених фізичних навантажень. Знадобиться всього 10 хвилин вправ в день 2-3 рази на тиждень, але такі заняття мають ефект, котрий можна порівняти з повноцінним 2-х годиннийм тренуванням у тренажерному залі.

Вправи на основі вібрації - найсильніший стимул для здоров'я всього організму людини, так як вони благотворно впливають на скелет, допомагаючи боротися з остеопорозом, підвищується щільність кісткової тканини. Вібрація позитивно впливає на м'язи, збільшується м'язова сила і витривалість. Поліпшується кровообіг, нормалізується гормональний баланс, знімаються симптоми стресу і нервового виснаження.

Це новий підхід до занять спортом, який дає можливість скоротити число і тривалість тренувань за рахунок збільшення їх інтенсивності.

В нашому магазині ви можете купити універсальний вібротренажер PowerBoard 3.0,

телефонуйте - наші менеджери допоможуть вам зробити правильний вибір.