238

Віброплатформа Power Board

Завдяки розвитку високих технологій, вдалося об'єднати результати багаторічної праці медичних працівників та інженерів з розробки інноваційного генератора молодості, краси і здоров'я, створивши супер-віброплатформу.

Віброплатформа - це ідеальне рішення для того, хто прагне до активного способу життя, однак не може витрачати час на тривалі тренування. Дія віброплатформи засноване на принципі вібрації і рефлекторної здатності м'язів швидко скорочуватися і розслаблятися. Це, по своїй суті, новий нетрадиційний спосіб придбання хорошої фізичної форми і краси тіла.

Унікальність такого тренажера в тому, що активні заняття під час тренування не викликають втоми і почастішання серцебиття, що зазвичай буває під час посилених фізичних навантажень. Знадобиться всього 10 хвилин вправ в день 2-3 рази в тиждень, але такі заняття мають ефект, яке можна порівняти з повноцінною 2-х годинний тренуванням в тренажерному залі.

Це новий підхід до занять спортом, який дає можливість скоротити число і тривалість тренувань за рахунок збільшення їх інтенсивності.

Вправи на основі вібрації - найсильніший стимул для здоров'я всього організму людини, так як вони благотворно впливають на скелет, допомагаючи боротися з остеопорозом, підвищується щільність кісткової тканини. Вібрація позитивно впливає на м'язи, збільшується м'язова сила і витривалість. Поліпшується кровообіг, нормалізується гормональний баланс, знімаються симптоми стресу і нервового виснаження.

Power Board — це регулярні тренування, не виходя з дому.

Вибротренажер Power Board S имеет конструкцию и функции, которые способствуют похудению. Регулярные тренировки на этой виброплатформе - это отличная профилактика и лечениа целлюлита. К тому же, вы можете заниматься тренировками во время любимого сериала или под любимую музыку.

Вібротренажер Power Board 2.0 простий у використання. Заняття на ньому не вимагає спеціальної фізичної підготовки. Тренажер не займає багато місця; після чергового тренування його можна просто прибрати в шафу або під ліжко.

Вібротренажер Power Board 2.1 допоможе вам за короткий час позбутися від зайвої ваги, стати стрункішою і здоровіше. Завдяки вібрації Power Board 2.1 відбувається рефлекторне скорочення м'язів, в результаті стимулюється обмін речовин, спалюється жир і утворюється м'язова маса. У поєднанні зі збалансованим харчуванням результат буде помітним досить скоро.

В нашому магазині ви можете купити универсальний вібротренажер, телефонуйте - наші менеджери допоможуть вам зробити правильний вибір.