178

Віброплатформа PowerBoard S

Віброплатформа PowerBoard S, яку ви можете купити в нашому магазині, – це стильний і надміцний вібротренажер із сучасним дизайном та багатофункціональним використанням.

PowerBoard S - ефективний засіб для створення красивого тіла, боротьби із зайвою вагою, проявами целюліту або небажаними складками в області живота і стегон. Віброплатформа використовується для тренувань як жінками, так і чоловіками різних вікових груп в домашніх умовах.

Віброплатформа PowerBoard S ідеально підійде тому, хто прагне до активного способу життя, але, в силу зайнятості, не може витрачати час на тривалі тренування в спортзалі. Дія віброплатформи засноване на принципі вібрації і рефлекторної здатності м'язів швидко скорочуватися і розслаблятися. Це новий спосіб придбання хорошої фізичної форми і краси тіла.

   

Унікальність тренажера в тому, що активні заняття під час тренування не викликають втоми і почастішання серцебиття. Знадобиться близько 10 хвилин вправ в день 2-3 рази в тиждень, однак такі заняття мають ефект, яке можна порівняти з повноцінною 2-х годинний тренуванням в тренажерному залі.

Power Board S - це регулярні тренування, не виходячи з дому.

Вібротренажер PowerBoard S має конструкцію і функції, які сприяють схудненню. Регулярні тренування на цій віброплатформе - це відмінна профілактика і лікування целюліту. До того ж, ви можете займатися тренуваннями під час улюбленого серіалу або під улюблену музику.

Вправи на основі вібрації - найсильніший стимул для здоров'я всього організму людини, так як вони благотворно впливають на скелет, допомагаючи боротися з остеопорозом, підвищується щільність кісткової тканини. Вібрація позитивно впливає на м'язи, збільшується м'язова сила і витривалість. Поліпшується кровообіг, нормалізується гормональний баланс, знімаються симптоми стресу і нервового виснаження.

Також в нашому магазині ви можете купити:

Вібротренажер Power Board 2.0. Заняття на цьому тренажері не вимагає спеціальної фізичної підготовки. Пристрій не займає багато місця, простий у використанні, а після чергового тренування його можна просто прибрати в шафу або під ліжко.

Вібротренажер Power Board 2.1 допоможе вам за короткий час стати стрункішою і здоровішою, позбавитися від зайвої ваги. Завдяки вібрації Power Board 2.1 відбувається рефлекторне скорочення м'язів, в результаті стимулюється обмін речовин, спалюється жир і утворюється м'язова маса.