241

Друзі, ми раді повідомити вам про початок цікавого періоду -
дні сюрпризів і передноворічних акцій!У нашому магазині ви можете бачити товари, на які діє "Новорічна знижка". Але є ЧОТИРИ товару, на які варто звернути увагу. Купивши одне, ви маєте можливість отримати новорічну знижку і подарунок!

 

А тепер трохи детальніше:

 

Акційна пропозиція 1.

Масажне крісло HILTON 2 - одне з кращих пропозицій на світовому масажному ринку! М'яка і ретельна турбота. Це крісло гарантує неперевершений відпочинок, дарує розслаблення і релакс. Інноваційні технології та сучасний дизайн роблять крісло Hilton 2 справжньою родзинкою у вашому оточенні. Масажне крісло Casada Hilton 2 стане вашим особистим масажистом, який дозволить відчути себе набагато краще!

+     Подарунок - універсальний ручний масажер для спини та тіла Tappymed 2.

 

Акційна пропозиція 2.

Массажное кресло ALPHASONIC с эффектом медитации! Кресло оснащено дополнительной современной опцией, которая отличает его от аналогов, делая его уникальным. Это - технология Braintronics, которая позволяет синхронизировать массаж с выбранным аудио сопровождением, делая массаж еще более расслабляющим.

+     Подарунок - універсальний ручний масажер для спини та тіла Tappymed 2.

 

Акційна пропозиція 3.

Унікальний і ефективний інструмент для створення красивого тіла - віброплатформа PowerBoard 2.0. Ця віброплатформа надасть можливість проводити регулярні професійні тренування, навіть не виходячи з дому. Віброплатформа Power Board 2.0 допоможе вирішити такі проблеми, як зайва вага, складки на животі, стегнах і сідницях, целюліт. З її допомогою ви зміцните певні групи м'язів, стимулюєте їх розвиток.

+     Подарунок - універсальний ручний масажер для спини та тіла Tappymed 2.

 

Акційна пропозиція 4.

Унікальний продукт на ринку масажного обладнання - масажний матрац Medimat Jade - масажер, який впливає на всі частини тіла: від шиї до ніг. Масажний мат оснащений масажними головками, виконаними з натурального нефриту, що володіє лікувальними властивостями.

Масажний матрац оснащений 4-ма масажними роликами, які переміщаються уздовж всієї спини і виконують якісний масаж в 2-х режимах (роликовий і шиатцу), а також 5-ма віброелементамі, масаж сідниць, стегон і ікр. Він поєднує в собі зручність і практичність масажного ліжка з низькою вартістю, простотою і компактністю масажної накидки.

+     Подарунок - універсальний ручний масажер для спини та тіла Tappymed 2.