311

Виставка SportExpoUA весна 2016

Друзі, 15-16 квітня 2016 року в самому центрі Києва (ВЦ «АККО Інтернешнл»)
відбулася чергова подія,
про яку ми з гордістю хочемо поділитися з вами:
найбільша виставка-ярмарок спорту - «SportExpoUA весна 2016».

Ця виставка-ярмарок - одне з найбільш очікуваних спортивних заходів України. Тут зустрічаються все ті, хто думає про здоровий спосіб життя, про те, як правильно зробити на цьому шляху перший крок.

Виставка-ярмарок «SportExpoUA весна 2016» - це понад 100 брендів сучасного обладнання та екіпіровки, це і Фудзон здорового харчування, і лекції з семінарами, і зона відпочинку. І головне - всі бажаючі мали можливість не тільки побачити в дії, а й стати учасником тренування, самостійно спробувати на собі сучасне обладнання, яке представляла наша компанія.

Вийти за рамки звичайної виставки спортивного обладнання, «SportExpoUA весна 2016» надала нам можливість дати всім відвідувачам виставки максимальну інформацію про унікальне обладнання Casada - віброплатформа Power Board, показати прогресивні і нові можливості для самовдосконалення.

,  

Наші менеджери не тільки демонстрували це обладнання, а й розповідали про нові методики тренувань, оптимальні шляхи підготовки до змагань, підборі спортивного харчування та багато іншого.

Ми раді були зустрічі з вами!

Ділимося з вами нашим фотозвітом.